Zakupy młodego taty

Jestem ze swoją żoną już od trzech lat po ślubie. Oboje mamy blisko po 30 lat więc stwierdziliśmy, że to odpowiedni moment, aby zająć się rodzicielstwem. Mieliśmy już własne mieszkanie, stabilną pracę i dobrą sytuację finansową więc wiedzieliśmy, że przyszłemu dziecku nie będzie niczego brakować. W końcu ludzie w gorszej sytuacji mieszkalnej i finansowej posiadają dzieci i jakoś dają radę.

Interesujące zabawki dla dziecka

zabawki dla dzieciO dziecko staraliśmy się kilka tygodni, aż w końcu stało się. W naszym życiu pojawiła się ciąża. Wybraliśmy się od razu do ginekologa, aby zajął się ciążą mojej żony. Zaczęliśmy także uczyć się tego jak być dobrymi rodzicami. Powoli zacząłem także urządzać pokój dla dziecka. Kupiłem łóżeczko oraz wózek od mojego kolegi z pracy, który sam trzy lata temu został ojcem. Pomalowałem ściany pokoju na niebiesko specjalną farbą odporną na zmywanie i nie wydzielającą żadnych substancji nieprzyjaznych dziecku. Poznaliśmy także płeć oraz usłyszeliśmy, że dziecko rozwija się prawidłowo. Miał to być chłopak. Wybraliśmy zatem imię. Żona wybrała, że będzie to Tomek. Ułatwiło to przy okazji kupno kolejnych rzeczy dla dziecka. Potrzebowaliśmy jeszcze tanie ubranka dla dzieci oraz super zabawki fisher price dla rozwoju kreatywności. Konieczne były też artykuły higieniczne dla dzieci oraz kocyki la millou. Udaliśmy się zatem do sklepu z naszymi rodzicami, aby pomogli nam odpowiednio wszystko wybrać w końcu kto się lepiej zna na rodzicielstwie jak nie oni. Kupiliśmy całą masę ubranek w różnych kolorach i rozmiarach. Artykuły higieniczne stanowiły również ogromną część zakupów.

Z marketu wyszliśmy obładowani tyloma ilościami rzeczy, że ledwo zmieściły się one w bagażniku. Następnego dnia poszedłem także kupić kilka zabawek. Nie mogę się już doczekać, aż synek podrośnie i pójdziemy na boisko pograć w piłkę. Na razie jednak zdecydowałem się na matę interaktywną która ma pomóc w rozwoju młodego.