Zakup nowych fartuchów barmańskich

Od kilku lat prowadzę swój własny bar. Sprzedaję tam zarówno drinki z alkoholem, jak i bezalkoholowe. Zatrudniam w nim dwie barmanki i dwóch barmanów. Dbam oczywiście o to, by mieli dogodne warunki pracy. Każdy pracownik jest dobrze przeszkolony, oraz dostał odpowiedni fartuch, który ma chronić ich ubranie, przed jakimkolwiek zniszczeniem. 

Wymiana fartuchów barmańskich

fartuchy barmańskieOczywiście oprócz fartuchów, zakupiłam im po dwie koszule na zmianę. Jednak najważniejszą częścią ubioru jest oczywiście sam fartuch. Muszę je co jakiś czas wymieniać, to znaczy zakupywać im nowe fartuchy barmańskie. Nie jest to jakoś specyficznie duży wydatek. Same fartuchy bardzo szybko się brudzą. Zdarzają się sytuacje, że oderwie się ramiączko. Wtedy trzeba bardzo często je wymieniać. Postanowiłam zadzwonić więc do swojej zaprzyjaźnionej hurtowni, by tam móc dokonać zamówienia. Zazwyczaj zakupuję fartuchy w odcieniu czerwonym, ale zdarza się, że kupuję czarne. Teraz w hurtowni doradził mi, abym kupiła takie z mocnymi ramiączkami, podobno są bardziej wytrzymałe. Można je zapinać na guziki. Spodobał mi się ten wariant, więc zamówiłam już cztery fartuchy. Mam nadzieję, że pracownikom się spodobają. Bardzo liczę się z ich zdaniem. Wiem, że wygląd barmanów musi też przyciągać klientów. Gdy zostały przywiezione fartuchy, to od razu dałam je do przymierzenia. Na wszystkich pasowały i każdemu się podobały.

Od dzisiaj moje barmanki i barmani wyglądają jeszcze bardziej profesjonalnie, niż do tej pory. Zbieramy nawet za to pochwały od swoich klientów. Muszę jeszcze pomyśleć nad kupnem nowych koszul, które jeszcze bardziej oddałyby profesjonalizm moim pracownikom. Cieszę się też z tego, że przypadły one do gustu pracownikom. Jeżeli oni są zadowoleni, to ja tym bardziej. Lubię dbać o ich wygląd w pracy.