Zabawka do pracy czyli quadrocopter

Wiadomo, że najlepsza praca to taka gdzie można łączyć zabawę z obowiązkami. Tym bardziej jeżeli twoim narzędziem do wykonywania zlecenia jest coś co większość ludzi uznaje za zwykłą zabawkę. Quadrocopter z kamerą HD jest fajna.

Quadrocopter jest drogi.

Dron z kamerąMożesz wtedy przyjemnie spędzić czas oddając się jednocześnie czemuś co lubisz, co cie pasjonuje i zapewnia utrzymanie. Jeżeli w swojej pracy tak właśnie się czujesz to możesz być pewny, że jest to odpowiedni zawód dla ciebie. Ja mam takie szczęście. Pracuję tworząc relacje z wszelkiego rodzaju imprez, wydarzeń kulturalnych czy innych tego typu eventów. Chodzę między ludźmi z aparatem, robię zdjęcia, rozmawiam z ludźmi i kręcę filmy. Największą radość sprawiają mi te kręcone z powietrza gdzie mogę uchwycić ogrom całego wydarzenia. Ale nie w żadnym wypadku nie latam helikopterem, umożliwia mi to dron z kamerką. Tylko i wyłącznie przy pomocy małego pilota i ekranu na który jest przekazywany obraz, mogę sterować nim tak aby wykonać najlepsze ujęcia. Takie są niesamowitym urozmaiceniem późniejszej relacji ponieważ ukazują one ogrom danego wydarzenia. Kiedy pierwszy raz odwiedzałem sklep z dronami to nie mogłem uwierzyć w to jak wiele jest modeli tego wynalazku. Większość służy ludziom jako zabawka na działkę albo na podwórko. Kosztują one wtedy po kilkaset złotych i są wyposażone w cztery śmigła. Tak zwany Quadrocopter z kamerą HD i do tego plecak do drona jest najprostszy w obsłudze i nawet dziecko może sobie z tym poradzić. Jest on niezwykle stabilny i bardzo przyjemnie się nim lata. Taki dron to idealny wręcz prezent na gwiazdkę lub urodziny dla nastolatka który pasjonuje się takimi nowinkami.

Oczywiście mój kosztował już kilka tysięcy złotych i jest bardziej skomplikowany w obsłudze. Jednak mi daje to jeszcze więcej zabawy i możliwości. Lecz nie polecam takiego sprzętu komuś kto nigdy quadrocopterem nie latał.