Wytrzymałe lampy ogrodowe przeciw owadom

Znacie tę opowieść? Zapraszacie znajomych na imprezę w domu. W pewnym momencie postanawiacie przenieść się na taras, bo pogoda jest piękna i szkoda siedzieć w domu. Gasicie lampy podłogowe w salonie i zapalacie wytrzymałe lampy ogrodowe.

Wytrzymałe lampy ogrodowe przyciągają komary.

lampa ogrodowaPrzynosicie ze sobą jedzenie i napoje, rozsiadacie się wygodnie w fotelach i kontynuujecie rozmowy. Nagle jednak światło przyciąga owady. Początkowo jest ich kilka, staracie się je odganiać, ale z czasem naloty się nasilają i stają się nie do wytrzymania. Ostatecznie jesteście wszyscy tak pogryzieni, że decydujecie się na powrót do domu. Takie sytuacje wszyscy znamy. Czy da się ich uniknąć? Czy trzeba zakładać moskitiery na cały taras, żeby móc na nim posiedzieć w lecie? Nie! Wystarczy wybrać odpowiednie oświetlenie. Nowoczesne lampy tarasowe przeciw owadom nie tylko je odstraszają, ale także wyglądają estetycznie. W sprzedaży można dostać takie, które przypominają małe latarenki lub lampiony, zatem nie jesteśmy skazani na brzydkie, metalowe, wielkie, prostokątne wytrzymałe lampy ogrodowe. Możemy także użyć świec odstraszających, ale nie każdemu ich zapach przypadnie go gustu. Takie lampy tarasowe można dostać już za kilkanaście do kilkudziesięciu złotych. Mają wymienne wkłady, więc możemy je kupować wedle potrzeb. Dobry sprzęt sprawi, że możemy mieć wszystkie lampy podłogowe zapalone, a mimo to żaden komar czy żadna mucha nie przylecą do nas.

Dla większej pewności możemy w oknach założyć w oknach siatki, dzięki temu nawet jeśli owad ominie naszą wytrzymałą lampę ogrodową to i tak do domu nie wleci, a my możemy spać spokojnie.