Wypadek oraz pomoc weterynarza

Każdy z nas ma jakiegoś zwierzaka, a to pieska, kotka, rybki, chomika, świnkę morską lub inne zwierzątko. Czasami zdarza się, ż nasz pupil ulega wypadkowi albo się czymś zatruje. Wtedy nie jesteśmy w stanie sami mu pomóc i musimy pojechać z nim do weterynarza.

Niezbędna pomoc weterynarza

WieleWeterynarz Rembertów osób ma swojego ulubionego zwierzaka. Sama mam psa, który jest wspaniały. Lubimy razem spędzać czas na świeżym powietrzu. Wiele rzeczy robimy razem, biegamy, spacerujemy czy podróżujemy. Niestety pewnego dnia kiedy razem z moim psem biegliśmy przez park, widziałam jak biega po nim bezpański psiak. Był bardzo zagubiony i nie wiedział co się dzieje. Jakaś pani chciała do niego podejść, ale on się przestraszył i wbiegł na ulicę. Na szczęście kierowca zdążył wyhamować i psu nic się nie stało. Podeszłam do niego i wyciągnęłam smakołyk. Psiak podszedł do mnie a ja postanowiłam się nim zająć. Nie bał się mnie dlatego zabrałam go do weterynarza, aby go zbadał i sprawdził czy nic mu nie dolega lub czy nie jest chory. Po kilku minutach psiak był już w dobrych rękach. Zajął się nim Weterynarz Rembertów, który wiedział jak postępować w takich przypadkach. Psiak przestał się bać a dzięki temu lekarz mógł wykonać wszelkie niezbędne badania, aby sprawdzić czy jest on zdrowy. Dodatkowo podał mu tabletki odrobaczające, ponieważ niewiadomo jak długo pies biegał na ulicy i mógł się czegoś nabawić. Po wykonaniu wszystkich badań, okazało się, że pies jest zdrowy. Jeśli więc i wam przydarzył się sytuacja, w której wasz psiak jest smutny, nie je ani nie pije warto udać się z nim do specjalisty, ponieważ może być chory.

Niestety z racji tej, że psiak nie miał właściciela musiał trafić do schroniska. Żal mi było tego biednego pieska i postanowiłam, że wezmę go do siebie. Od tamtej pory mieszkamy razem we trójkę, ja i dwa moje cudowne psiaki, które świetnie się ze sobą dogadują.