Wspaniała architektura wnętrz w hotelu

Jakiś czas temu byłam na szkoleniu z pracy. Szkolenie to odbywało się w hotelu, w którym była po prostu przystosowana do tego sala konferencyjna. cieszyłam się, że jadę na to szkolenie bo wcześniej sprawdziłam w internecie jak wygląda hotel, do którego mamy jechać.

Najlepiej zaprojektowane wnętrze hotelu

najlepsza architektura wnętrz w SzczecinieTen hotel powstał tak naprawdę niedawno i zaprojektował jego wnętrze znany architekt wnętrz. Gdy oglądałam go wnętrze w internecie byłam nim zachwycona i nie mogłam doczekać się gdy zobaczę je na żywo. Wiedziałam po prostu, że zrobi na mnie jeszcze większe wrażenie. W tym hotelu jest chyba najlepsza architektura wnętrz w Szczecinie właśnie. Gdy w końcu przyjechałam do tego hotelu i do niego weszłam byłam zachwycona tym jak to wszystko zostało zrobione. Było to niezwykle współczesne wnętrze połączone z klasyką. Nigdy nie widziałam jeszcze takiego połączenia. Widziałam też, że nie tylko na mnie ten wystrój zrobił takie wrażenie bo wszyscy goście gdy weszli to bardzo intensywnie wszystkiemu się przyglądali. Ja też zanim podeszłam do recepcji to wróciłam uwagę na wszystkie dodatki. Szczerze mówiąc to bardzo chciałabym żeby wnętrze mojego mieszkania było urządzone w podobny sposób. Rozmawiałam chwilę z panią na recepcji na temat tego wystroju i powiedziała mi, że wszystko zaprojektował znany w Szczecinie projektant. I tak naprawdę na co dzień ten architekt wnętrz zajmuje się aranżacją domów czy apartamentów. Na pewno po tym jak zaprojektował wnętrze hotelu będzie miał dużo więcej zleceń bo więcej osób się o nim dowie.

Według mnie jest to najlepiej zaprojektowany hotel w jakim byłam do tej pory a jednak ze względu na wykonywany zawód dosyć często jeżdżę na szkolenia czy delegacje. Mama nadzieję, że jeszcze nie raz tu przyjadę.