Wodne atrakcje w czasie wakacji

W ostatnim czasie przyszedł do mnie syn i powiedział, że wszyscy jego koledzy wybierają się razem na kolonie, więc chciałby jechać razem z nimi. Kiedy dowiedziałam się, że chodzi chodzi o obozy windsurfingowe hel natychmiastowe pomyślałam, że będzie się to wiązało z dużymi kosztami.

Ekscytujący sportowy obóz letni dla dzieci 

obozy windsurfingowe helPowiedziałam Mateuszowi, że muszę ustalić taką decyzję z tatą, więc jutro wrócimy do tematu. Wieczorem powiedziałam o wszystkim mężowi i po długich naradach doszliśmy do wniosku, że w tym roku i tak ciężko będzie nam wygospodarować czas na wspólny wyjazd, w związku z czym obóz sportowy to dobry pomysł. Następnego dnia powiedzieliśmy o wszystkim Mateuszowi, a następnie wpisaliśmy w wyszukiwarkę; obozy windsurfingowe hel i zapoznaliśmy się z ofertą. Okazało się, że w planie są zajęcia sportowe, jak i wiele innych interesujących aktywności,  o tematyce meteorologicznej . W końcu mówimy o sporcie, który w dużej mierze opiera się, na wietrze, więc trzeba zdawać sobie sprawę z tego w jaki sposób ruch powietrza przekłada się na ruchy deski po tafli wody. Dzieci podzielone są na małe grupy, tak by nauka była bardziej efektywna i mimo wszystko dostosowana do indywidualnego poziomu każdego ucznia. Chłopcy zostali zapisani do jednej grupy, dzięki czemu przez całe dwa tygodnie doskonale się bawili w swoim towarzystwie i nauczyli się nowych ciekawych rzeczy.  

Jeżeli chodzi o warunki zakwaterowania to także były one na wysokim poziomie. W pokojach znajdowały się łóżka piętrowe, dzięki czemu cała czwórka nie musiała być rozdzielona i wspólnie było im raźniej. Codziennie rano udawali się na zajęcia sportowe najpierw teoretyczne, następnie praktyczne, a później organizowano im inne atrakcje. To była dobra decyzja.