Ulepszenie sklepu internetowego za pomocą kreatora wizytówek

Sklep prowadzę już od bardzo dawna, ale nigdy nie zastanawiałem się nad tym, co mogę zrobić, by zwiększyć sprzedaż. Zdaje się, że dopóki nie miałem większych wydatków, osiągany przeze mnie zysk w pełni mnie satysfakcjonował. Teraz jednak stwierdziłem, że już czas na zmianę samochodu.

Wstawienie na stronę kreatora wizytówek zawdzięczam swojej żonie

kreator wizytówekWcześniej klienci ze szczegółami opisywali mi jak ma wyglądać wizytówka, ja zaś wysyłałem im projekt. Prowadziło to często do sytuacji, w której przez bardzo długi czas nie mogłem dogadać się z klientem co do ostatecznej formy wizytówki. Moja żona zauważyła, że znacznie łatwiej załatwiałbym tę sprawę, gdybym zainstalował na swojej stronie kreator wizytówek. Na czym dokładnie polegało to udogodnienie? Klient mógł sam wykonać wstępny szkic i przesłać go do mnie, a ja go jedynie poprawiałem i drukowałem. Pozwalało to na znacznie precyzyjniejsze ustalanie wymagań, które miały względem siebie zainteresowane strony. Odkąd tylko to zainstalowałem od razu zyskałem dodatkowy ruch na stronie. Ludzie bardzo chwalili to narzędzie – stwierdzili, że znacznie bardziej wolą napisać i narysować to co mają na myśli, niż próbować wyrażać to słowami w mailach. Wiem, że wielu klientów skorzystało z moich usług tylko i wyłącznie ze względu na kreator, który miałem na stronie. Wiedziałem, że w sporej części jest to zasługa mojej żony, dlatego też postanowiłem sprawić jej wymarzone wakacje, o których tak długo mi mówiła. Po tym co udało jej się wymyślić, zasługiwała na nawet najbardziej pokręcone i oddalone miejsca, jakie tylko była w stanie znaleźć.

Dziś wiem, że prowadzenie biznesu wymaga regularnych unowocześnień i modernizacji. Nie można nawet na moment zatrzymywać się na tym, co już się osiągnęło, ponieważ jest to prosta droga do stagnacji. To z kolei nie służy nikomu.