Udane wesele w hotelu w mieście Gorzów

hotel Gorzów

Stal Gorzów i Polonia Słubice oraz wesele, czyli mieszanka wybuchowa.Na ten dzień czeka każda kobieta i nieważne czy pochodzi z Gorzowa czy Słubic. Dzień własnego ślubu, dzień w którym powie „tak” swojemu wybrankowi.

Hotel w Gorzowie, a wesele

 

hotel GorzówDrugą ważną uroczystością dla kobiety jest jej wesele. Najlepiej kiedy na jego miejsce wybierzemy jakiś ekstrawagancki hotel w którym będzie można się bawić ile dusza zapragnie i nie trzeba będzie przejmować się gośćmi, którzy będą zmęczeni i zechcą pójść spać. W końcu skoro wesele jest w hotelu, to każdy będzie miał gdzie spać.
Ale nie samym weselem goście żyją. Zanim do niego dojdzie to młodą parę czeka wieczór kawalerski oraz panieński i jak zorganizować taką imprezę jeśli Panna Młoda pochodzi z Gorzowa Wielkopolskiego, a Pan Młody z Słubic. Jak powszechnie wiadomo z Gorzowa pochodzi zespół drużynowego mistrza Polski na żużlu, czyli Stal Gorzów. Więc można zorganizować nocne zwiedzanie stadionu z sesja zdjęciową w parku maszyn połączoną z wykładem na temat tego pięknego sportu przez jedną z legend gorzowskiego żużla.
A co można robić na wieczorze kawalerskim? Słubice, czyli miasto położone w zachodniej części województwa lubuskiego. Pochodzący stamtąd Pan Młody może zorganizować imprezę w stylu piłkarskim wraz z piłkarzami z zespołu Polonia Słubice. Rozegrać ostatni mecz jako kawaler, a później do rana świętować zdobyte bramki i utratę stanu kawalerskiego.

Jak widzimy województwo lubuskie jest bogate w znane drużyny sportowe (Stal Gorzów, Polonia Słubice) którymi możemy się inspirować przy planowaniu wieczorów kawalerskich i panieńskich.