Trener osobisty z Warszawy pomógł mi w odchudzaniu

Całe życie miałam wielkie kompleksy dotyczące mojej wagi. Nie wiedziałam jak mam się jej pozbyć dlatego uciekałam się do różnych dziwnych sposobów. Jakaś dieta białkowa oraz źle wykonywane ćwiczenia w niczym nie pomagały.

Trener osobisty z Warszawy jest najlepszy!

trener osobisty warszawaMusiałam znaleźć coś innego. Pewnego dnia przeglądając pewne forum dietetyczne natrafiłam na ciekawy pomysł. Były to treningi personalne na siłowni. Podobno takie osoby układają indywidualną dietę oraz motywują do dalszego badania. Stwierdziłam, że przyda mi się taka osoba, ponieważ moje sposoby były nie skuteczne. Na siłowni dowiedziałam się, że trening indywidualny w Warszawie wcale nie jest drogi i mogę sobie pozwolić na takie usługi. Ostatecznie musiałam podjąć decyzję i wybrać osobę dla siebie. Ja stwierdziłam, że kobieta będzie najlepsza, ponieważ lepiej zrozumie moje potrzeby. Na początku mój trener osobisty warszawa zapytał się o cele. Stwierdziła, że warto zadać sobie takie pytanie, a potem konsekwentnie do tego dążyć. Ja chciałam aby moja sylwetka wyglądała lepiej. Kolejnym krokiem do planu była dieta. Trener personalny zapytał się o tryb życia jaki prowadzę i dostosował moje zapotrzebowanie energetyczne. Cieszyłam się z tego powodu, ponieważ w końcu miałam przed sobą profesjonalistę i mogłam skorzystać z jej wiedzy. Niestety dieta oznaczała rezygnację z dobrego jedzenia. Nigdy wcześniej nie przepadałam za warzywami oraz owocami.

Moim głównym źródłem miały być ryby oraz inne dziwne składniki. Ja oczywiście chcąc schudnąć musiałam się dostosować. Wszystko miało wkrótce zostać połączone z regularnymi treningami. Bardzo zależało mi na szybkich efektach oraz mobilizacji.