Transporty drogą lotniczą z Chin

Kilka lat temu niestety straciłam swoją pracę w wyniku zamknięcia oddziału wielkiej korporacji, w której pracowałam aż dwadzieścia siedem lat. Niestety oddział-matka znajdował się niemal na drugim końcu Polski, dlatego też nie możliwa była moja przeprowadzka i zajęcie takie samego stanowiska w macierzystej firmie, chociaż dostałam taką propozycję od razu.

Jaki transport drogą lotniczą z Chin jest opłacalny?

transport lotniczy z chinOczywiście dużą przeszkodą dla mojej przeprowadzki była ustabilizowana sytuacja życiowa mojej rodziny na miejscu. Warto wspomnieć, że mieszkamy tutaj wraz z mężem od urodzenia, dlatego sprawa ta ma dla nas także sentymentalne znaczenie. Postanowiliśmy więc razem, że jest to bardzo dobry czas na zmiany i warto w końcu pomyśleć o zmienia pracy zarówno mojej, jak i mojego małżonka. Postanowiliśmy rozpocząć wspólnie biznes, o którym od wielu lat snuliśmy plany. Chodziło przede wszystkim o transport lotniczy z chin. Mieliśmy zająć się sprzedawaniem różnych towarów, które chcieliśmy osobiście sprowadzać z Chin. Z racji na fakt, iż miały to być towary luksusowe sam transport nie musiał być duży. W celu minimalizowania kosztów przesyłki, jak wyszło z naszej dogłębnej analizy, zdecydowaliśmy się na osobiste dostawy drogą lotniczą z Chin. Miały one polegać na przelocie do Chin bez żadnego bagażu i na miejscu zakup toreb podręcznych i powrót z towarami do Polski. Wszystkie koszty zostały przez nas sprawdzone, był to najtańszy środek transportu z Chin do Polski dla małej ilości towarów luksusowych. Nie mniej jednak, jak można się domyśleć, na małą ilość przekładał się bardzo duży koszt.

Nasz biznes okazał się bardzo opłacalny. Już w pierwszym roku udało nam się zarobić pieniądze, tylko i wyłącznie z transportu przedmiotów luksusowych z Chin na duży podmiejski nowoczesny dom z reprezentacyjnym ogrodem. Nasze przedmioty dodatkowo zawsze przychodzą nieuszkodzone.