Sztukateria wewnętrzna w mieszkaniu

Parę miesięcy temu w końcu udało mi się przeprowadzić remont mojego mieszkania, na który czekałam bardzo długo. Postanowiłam odmienić wszystkie wnętrza w domu. Moim najważniejszym marzeniem było to żeby mieć w swoim mieszkaniu, w większości pomieszczeń piękną sztukaterię. Udało mi się to marzenie zrealizować i muszę przyznać, że była to dobra decyzja.

Sztukateria to piękna ozdoba każdego pomieszczenia

sztukateria WarszawaPrawda jest taka, że zainspirowałam się mieszkaniem jednej z moich ulubionych dziewczyn prowadzących kanał na YouTube. Jakieś dwa lata temu kupiła ona nowe mieszkanie i w swoim gabinecie ma właśnie piękną sztukaterię, która strasznie mi się spodobała i zapragnęłam mieć takie ściany również u siebie w mieszkaniu. Zanim udało mi się mieć sztukaterię we własnym mieszkaniu to praktycznie nic o niej nie wiedziałam. Tylko to jak wygląda. Dlatego też kiedy szukając w Internecie fachowców po haśle „sztukateria Warszawa” zdziwiłam się jak dużo rodzajów sztukaterii wewnętrznej jest. Mnie oprócz przysufitowych sztukaterii w postaci listw, które są właściwie dość popularne interesowały też bardzo gipsowe elementy na ścianach. Chciałam by całe ściany były bardzo ozdobne. Nad tym jak konkretnie powinna wyglądać sztukateria zastanawiałam się bardzo długo. Firma, którą zatrudniłam miała naprawdę świetnie pomysły dotyczącego tego jak mogą wyglądać moje pokoje, więc cieszę się, że trafiłam dobrze jeżeli chodzi o wybór fachowców.

Moje mieszkanie wygląda po remoncie po prostu pięknie. Sztukateria wygląda najlepiej w salonie i mojej sypialni. Bardzo pasuje ona do tych miejsc i sprawia, że są one bardzo eleganckie mimo tego, że nie ma w nich zbyt wielu ozdób, a meble są bardzo proste. Uważam, że położenie w moim mieszkaniu sztukaterii było świetnym pomysłem.