Świece zapachowe od Yankee Candle – jakie zapachy uwielbiam

 

Amerykańska firma Yankee Candle obecna na naszym polskim rynku już od dłuższego czasu jest jedną z najpopularniejszych, jeśli chodzi o producentów świec zapachowych oraz wosków. Szeroka gama zapachów sprawia, że z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie i nawet osoby posiadające dość wybredny gust zakochają się w produktach tej firmy.

Świece zapachowe od Yankee Candle – moje ulubione zapachy tych produktów

świece zapachowe od Yankee CandleTak jak jednak wspomniałam już, szeroka gama produktów firmy sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie – bez względu na gusta i zapachowe preferencje. Mam jednak parę typów zapachów, których używam najczęściej. Dla mnie, jeśli chodzi o świece zapachowe od Yankee Candle najpiękniejszy zapach świecy to waniliowy-wiśniowy oraz ten nazwany hasłem „cotton clean”. Pierwszy idealnie nadaje się na zimowe wieczory – świeca zapachowa odpalona na dosłownie 2-3 godziny (z mojego doświadczenia wynika,że jest to najbardziej optymalny czas palenia świecy, pozwalający uzyskać mocny, ale nie przytłaczający zapach, który unosi się w mieszkaniu przez bardzo długi okres czasu). Jest to zapach typowo ciepły i stosunkowo słodki – niczym lody waniliowe z polewą wiśniową. Mój drugi ulubiony zapach jest nieco bardziej świeży i lekki – według mnie pachnie czystością świeżego, dobrze wywietrzonego na świeżym powietrzu prania. Mimo swojej lekkości zapach również jest bardzo długotrwały. W sumie nic dziwnego – wszystkie świece zapachowe od Yankee Candle są bardzo wydajne i trwałe, a każdy przetestowany do tej pory przeze mnie zapach unosi się w pomieszczeniach bardzo długo.

Mimo tego, że mam swoje ulubione zapachy, nieustannie testuje inne produkty tej mark. To nie tylko poszukiwanie nowego zapachu, który pobudzi nasze zmysły, ale także (a może nawet przede wszystkim) bardzo dobra zabawa.