Suszenie piwnic w stolicy

Od kilki lat prowadzę wraz z mężem firmę, która zajmuj się osuszaniem budynków, po zalaniu. W okresie wiosennym i letnim mamy naprawdę sporo pracy. Mój maż jeździ do klientów, by oceniać stan budynków, po zalaniu, a także wycenia pracę. Ja zajmuję się w firmie papierami. Czasami jeżdżę do klientów z mężem.

Firma osuszająca piwnice

osuszanie piwnic warszawaOstatnimi czasy zajmujemy się bardziej osuszaniem piwnic. Nawet zamieściliśmy specjalną zakładkę na naszej stronie internetowej.  Nazwaliśmy ją: osuszanie piwnic warszawa. Ostatnio musimy uporać się z dość dużymi ulewami w stolicy, które niemal co chwila zalewają budynki. Zawsze najbardziej ulegają zniszczeniu właśnie piwnice. Teraz dostaliśmy kolejne zamówienie, na osuszenie piwnicy. Pojechałam do klienta, wraz z mężem. Dokonaliśmy poglądów. Faktycznie piwnica jest dość mocno zalana. Udało się już pozbyć wody, której było ponoć po kostki. Weźmiemy specjalny sprzęt osuszający. Na pewno trzeba będzie tuta wywietrzyć, by nie osadziła się pleśń. Musimy przywieźć trzy osuszacze, by ściany i podłoga szybciej wyschły. Jeden sprzęt by sobie nie poradził. Wróciliśmy do firmy. Poprosiliśmy swojego pracownika, by spakował sprzęty do samochodu i zawiózł do klienta. Te osuszacze są certyfikowane i są bardzo bezpieczne. Nikt sobie przy nich krzywdy nie zrobi. Ważne jest jednak to, by pozbyć się porządnie wody z podłoża, tak by nie miały z nią żadnego kontaktu.

Udało nam się osuszyć tę piwnicę w dwa dni. Niektórzy klienci myślą, że suszenie zajmuje raptem kilka godzin. Zawsze musimy ich uczulić, że gdy ściany i podłoga są mocne wilgotne, to nawet potrzeba kilku dnia na porządne osuszenie. Staramy się jeszcze ustawiać aparaturę, która ma zdezynfekować pomieszczenie. Nie trzeba się wtedy martwic o bakterie i grzyby.