Suplementy witaminowe omega 3 wspomagają rozwój

W dzisiejszych czasach mimo tego, że dbamy o swoją sylwetkę lub prowadzimy zdrowy styl życia, zapominamy o tym, że nasze pożywienie, wielokrotnie przetworzone, nie dostarcza nam wszystkich witamin potrzebnych do funkcjonowania naszego organizmu. W XIX wieku kobiety na wsi zjadały dużo więcej warzyw i owoców, niż robimy to dzisiaj, ponieważ uważano, że więcej roślin nadaje się do spożycia. Dziś jednakże z pomocą mogą nam przyjść suplementy witaminowe omega 3, które uzupełnią braki w naszym ciele.

Kwasy omega trzy znajdziemy nie tylko w rybach

suplementy witaminowe omega 3Moja córka Paulinka nie chciała jeść warzyw, narzekała również na posiłki mięsne oraz wszelkiego rodzaju zupy. Nie podobały jej się nawet owoce morza i ryby zawierające witaminy omega 3. Wiedzieliśmy, że przez to jej organizm nie otrzymuje wszystkich witamin niezbędnych do jego prawidłowego działania. Postanowiliśmy z mężem sprawdzić, czy oferowane przez okoliczną aptekę suplementy witaminowe omega 3 sprawią, że nasza córka odzyska trochę życia. Nie mieliśmy pojęcia, że tak bardzo zmieni to życie nas wszystkich na lepsze. Witaminy omega trzy są niezwykle ważne dla naszego organizmu, ponieważ to właśnie dzięki nim nie zapadniemy na choroby starcze w przyszłości. Wspomagają one pamięć, kreatywność oraz sprawiają, że nasz mózg działa dynamiczniej. Gdy przeczytałam w sieci o działaniu witamin omega 3, z obawy przed wczesną demencją sama zaczęłam je stosować, do czego dał się przekonać również mój mąż. Nasze dziecko zaś, odkąd zaczęło korzystać z suplementacji omega 3, natychmiast odzyskało swój dawny wigor.

Nawet jeśli nigdy nie myśleliśmy o tym, by spróbować suplementacji witaminowej, powinniśmy sprawdzić, jak może ona wspomóc nasz organizm. Nie zawsze jest on w stanie samemu poradzić sobie z utrzymaniem wszystkich funkcji na odpowiednim poziomie. Przekonałam się, gdy na twarzy mojej córki wreszcie zagościł pierwszy uśmiech.