Stolarz idealnie dopasował meble do kuchni

 

Moja mama zaprosiła mnie dzisiaj na obiad. Nie widziałyśmy się prawie miesiąc bo ja byłam w delegacji. Kiedy weszłam do jej mieszkania zauważyłam, że był robiony remont. mama nic mi nie wspominała w trakcie naszych rozmów. Z tego co wiem to dwa tygodnie była w sanatorium i jak się okazało właśnie wtedy fachowcy wykonywali prace remontowe w mieszkaniu.

Spodobały mi się meble w kuchni

lubin meble kuchenneMieszkanie pięknie się prezentuje po remoncie. Jest odświeżone i bardziej nowoczesne. Fachowcy, którzy robili remont w mieszkaniu mamy są często polecani na różnych forach. Jej koleżanka kiedyś korzystała z pomocy fachowców i była bardzo zadowolona. Z panami można się dogadać jeśli chodzi o wynagrodzenie więc mama nie zapłaciła dużo za ich pracę. Najbardziej spodobała mi się chyba kuchnia. Meble na wymiar, który zostały wykonane przez stolarza były bardzo dobrej jakości. Lubin meble kuchenne są funkcjonalne. Mama ma dosyć małą kuchnie ale stolarz o wszystkim pomyślał. Szafki, szafeczki są dostosowane do sprzętów kuchennych, które mama posiada. Nawet stolarz wygospodarował dla mamy miejsce na mały stolik i krzesełko. Dzięki temu będzie mogła jeść śniadanie i obiad w kuchni. Moja kuchnia nie jest tak ładna jak mamy. Stwierdziła, że wezmę od mamy namiary na fachowców i na pewno skorzystam z ich usług kiedy zdecyduję się na remont. Poprosiłam mamę także o namiary na stolarza, który sam zaprojektował i zamontował meble kuchenne. Lubin meble kuchenne są jasne i idealnie dopasowane do kuchni mojej mamy.

Widziałam, że mama jest zadowolona i jeszcze bardziej cieszyła się kiedy widziała moją reakcję na wszystkie zmiany, które zaszły w jej mieszkaniu. Cieszę się, że moja mama będzie teraz mieszkać tak ładnie. Zasługuje na to. Zjadłyśmy dobry obiad i pogadałyśmy o mojej delegacji i mamy sanatorium.