Sprzedaż talerzy deserowych

Prowadzę swój sklep, w którym sprzedaję różnego rodzaju naczynia oraz garnki. Mam bardzo dużo klientów, którzy są zadowoleni z moich produktów. Bardzo mnie to cieszy. Staram się co jakiś czas wychodzić do klientów z nową ofertą. Ostatnio wprowadziłam kubki z grubej ceramiki, teraz chciałbym postawić na oryginalne talerze.

Oferta talerzy deserowych

talerze deserowe niebieskieZastanawiałam się, co może zainteresować moich klientów. Zbliżają się wakacje. Bardzo dużo ludzi będzie jechać nad morze. Ja wybiorę się do krajów śródziemnomorskich. Wakacje kojarzą mi się z kolorem niebieskim. Pomyślałam, że to byłby dobry motyw na nową kolekcję talerzy. Skoro wakacje, to oczywiście musi być coś słodkiego. Tak zrodził się u mnie pomysł na sprzedaż takiego typu talerzy deserowych. Uważam, że talerze deserowe niebieskie będą się dobrze ludziom kojarzyć. Postanowiłam, że umieszczę przed sklepem specjalny stojak reklamowy, na którym napiszę, że zaczynam sprzedawać niebieskie talerze do deserów. Liczę na to, że będzie bardzo dużo klientów. Tak też rzeczywiście się stało. Po dwóch godzinach, od wystawienia reklamy, zaczęli się schodzić klienci. Wypytywali o te talerze i zaczęli je zakupywać. Po całym dniu pracy, zajrzałam do magazynu. Okazało się, że nie mam już żadnych talerzy deserowych. Ludzie wszystko wykupili. Gdy zabrakło tych niebieskich, to zaczęli wykupywać te zwykłe. Dla mnie to podwójna korzyść, z której się cieszę.

Musiałam zamówić jeszcze większą ilość talerzy niebieskich, do swojego sklepu. Robię już kolejne zamówienia. Myślę nad tym, by wprowadzić również inny kolor do swojej kolekcji. Może wtedy chętnych będzie równie dużo jak teraz. Na razie się cieszę, tak dużym zainteresowaniem obecną ofertą, wśród klientów. Jak tak dalej będzie, to będę musiała zamówić ich cała stertę.