Sprzedaż dobrych jakościowo ubrań

Prowadzę sklep z ubraniami damskimi. Od zawsze kochałam modę i chciałam mieć taki sklep. Z pomocą mojej mamy otworzyłam go pół roku temu. Sprowadzam tutaj markowe ubrania, oraz takie, które są wykonane z najlepszych materiałów. Chcę oczywiście zachęcić kobiety do kupowania w moim sklepie. Teraz mam spadek, jeżeli chodzi o sprzedaż. Muszę coś teraz wymyślić. 

Oferta dobrych jakościowo ubrań

dobrej jakości ubrania damskieMyślę nad tym, by zrobić jakąś promocję. Dobrym sposobem będzie na przykład obniżka ceny, albo promocja na zakup drugiego ubrania. Na pewno muszę trafić do szerszego grona odbiorców. Zrobiłam już specjalny slogan reklamowy, który brzmi: dobrej jakości ubrania damskie w niskiej cenie. W ten sposób liczę na większą ilość klientów. W swojej ofercie mam przepiękne sukienki na każdą okazję. Również marynarki i eleganckie spodnie znajdują się w moim sklepie. Teraz jest okres letni, więc myślę, że największe zainteresowanie może być właśnie na sukienki. Planuję utworzyć też stronę internetową, na której będę mogła umieszczać zdjęcia nowych kolekcji. Ogólnie ubrania wieszam na wieszajach, ale mam również witrynę, na której ustawiam manekiny. W ten sposób ludzie przechodzący obok mojego sklepu, mogą zobaczyć, jakie ubrania są teraz najbardziej modne. Oczywiste jest to, że ludzie kierują się modą i na jej podstawie wybierają sobie ubrania, w których będą chodzić na co dzień.

Po zrobieniu promocji na ubrania, zauważyłam, że ilość klientów się zwiększyła, co za tym idzie również obroty sklepu. Klientki chętniej przeglądają ubrania na moich wieszakach. Zdarzyła się nawet sytuacja, w której jedna Pani przyszła i pochwaliła materiał, z jakiego została wykonana marynarka. Bardzo się z tego powodu ucieszyłam. Zdanie klientów jest dla mnie bardzo ważne. Liczę się z tym, co mówią o moim sklepie.