Samochód na akumulator dla syna

Uwielbiałam robić prezenty swojemu dziecku i było mnie na to stać. Mój mąż był dyrektorem handlowym w dużej spółce i właściwie to on utrzymywał rodzinę. Ja zajmowałam się domem i wychowywaniem syna. To był bardzo dobry układ dla każdej ze stron.

Bezpieczny samochód na akumulator od sprawdzonego producenta 

samochody na akumulatorMój mąż Aleksander kilka dni temu powiedział mi, że chciałby kupić Karolkowi, naszemu synkowi jakąś wyjątkową zabawkę. W ostatnim miesiącu dość dużo pracował i był późno w domu. Dlatego chciał to nadrobić prezentem. Widział jakiś czas temu w sklepie samochody na akumulator i uznał, że taki prezent będzie doskonały. Nie miałam pojęcia na jakiej zasadzie działał ten samochód i poprosiłam męża, by wszystko mi dokładnie wyjaśnił. Dowiedziałam się od męża wszystkiego na temat tego samochodu i miałam pewność, że był on bezpieczny dla mojego dziecka. Zgodziłam się na jego zakup, ale zastrzegłam sobie, że musi być od sprawdzonego producenta. Mąż powiedział, że razem pojedziemy kupić samochód na akumulator i będę mogła zadać dodatkowe pytania sprzedawcy. Tego samego dnia wybraliśmy się na zakupy. Sprzedawca w sklepie zaprezentował mi jak działał samochód na akumulator i wiedziałam już, że mąż wpadł na genialny pomysł. Sam wybrał samochód dla syna a ja nie mogłam się doczekać reakcji Karolka. Samochód dostał dopiero następnego dnia, ponieważ było już późno a on spał. Jego radość była tak ogromna, że pierwszy raz widziałam swoje dziecko takie zachwycone nową zabawką.

Mąż częściej kupował samodzielnie prezenty dla Karolka i całkiem nieźle mu to szło. Wcześniej to tylko ja wybierałam co miał dostać mój syn a mąż musiał wszystko ze mną uzgadniać. Nawet wyjazd na wakacje mój mąż sam zorganizował i to były moje najlepsze wakacje w życiu.