Przygotowania do niebanalnej fotografii ślubnej

Znajomi zawsze mówią, że prowadzę bardzo ciekawe życie. Trudno się z tym nie zgodzić, choć czasem jestem nieco znużona spełnianiem najróżniejszych pomysłów moich klientów. Czym się zajmuję? Trzeba przyznać, że wybrałam sobie wyjątkowy zawód, wymagający pokładów kreatywności, a także… cierpliwości. Pomagam ludziom urzeczywistniać ich wizje dotyczące fotografii okolicznościowej.

Toruńskie niebanalne fotografie ślubne

niebanalna fotografia ślubna w ToruniuMój kalendarz jest zapełniony na cały kolejny rok. Mam mnóstwo zleceń. Niebanalna fotografia ślubna w Toruniu to mój sposób na życie. Zajmowałam się już wieloma rzeczami, ale tworzenie zdjęć jest moją prawdziwą pasją. Z mojej oferty korzystają osoby, którym zależy na niebanalnych ujęciach. Raczej nie zajmuję się klasyczną fotografią, która wielu osobom (także i mnie) kojarzy się nieco z dawnymi czasami. Stawiam na nowoczesność. Jestem osobą kreatywną i wydaje mi się, że przekłada to się na jakość zdjęć. Czasem wystarczy iskra, jeden mały zalążek pomysłu, by stworzyć coś wyjątkowego. Każdy projekt ślubny to dla mnie wyzwanie. Zazwyczaj przyszli państwo młodzi wiedzą czego chcą, w przeciwnym razie mogę doradzić i podpowiedzieć, na jakie zdjęcia się zdecydować. Najważniejsze jest miejsce – dobra lokalizacja to podstawa. Opuszczone fabryki, dworki i pałace z historią czy nawet kolejowe wiadukty – to jedne z najczęściej wybieranych scenerii. Ważny jest też wybór odpowiednich kadrów. Jestem otwarta na wszelkie propozycje. W samym Toruniu znajduje  się wiele ciekawych zakątków, wartych uwiecznienia na fotografii. Podobnie w innych miastach. Wszędzie można znaleźć coś nieszablonowego.

Zdjęcia towarzyszą nam przez całe życie. Zwłaszcza te utrwalone podczas tego jednego, jedynego dnia… Im ciekawsze tym lepiej. Po latach miło się wspomina towarzyszące nam emocje, a to wszystko dzięki odpowiednio wykonanym zdjęciom…