Przydatny odkurzacz z myjni samochodowej

Z samoobsługowej myjni samochodowej korzystam średnio raz na dwa tygodnie oraz przy okazji każdego większego wyjazdu. Nie lubię poczucia świadomości, że mam brudne auto. Wiem, że to świadczy wyłącznie o jego właścicielu i o tym jaki on jest. Patrząc na brudne auto chyba nikt nie jest w stanie powiedzieć czegoś pozytywnego o właścicielu. Chyba, że jeździ drogim i efektownym autem.

Odkurzaczem z myjni samochodowej doprowadziłem auto do stanu idealnego porządku

odkurzacz do myjni samochodowejZbliżały się urodziny mojej kuzynki na które zostałem zaproszony razem ze swoją dziewczyną. Z tego powodu pojechałem na myjnię, żeby móc się dobrze zaprezentować wśród rodziny i znajomych. Auto akurat było po ekstremalnym wyjeździe offroadowym, więc miałem dużo do zrobienia przy nim by doprowadzić go do stanu względnej czystości. Tradycyjnie zająłem się myciem, polerowaniem i woskowaniem powierzchni mojego auta i skończyłem dopiero w momencie, gdy byłem pewien, że świeci się na błysk. Kupiłem również z dystrybutora zapach samochodowy, płyn do spryskiwaczy i ścierki, żeby wypolerować również od wewnątrz szyby samochodowe. To co mnie przyjemnie zaskoczyło to to, że na odwiedzanej przeze mnie tak często myjni pojawił się nowy element. Mówiąc konkretniej pojawiło się urządzenie typu multiserwis. Miało ono w sobie kilka funkcji, w tym możliwość osuszania auta, niwelowania nieprzyjemnych zapachów z układu klimatyzacji, użycia czernidła do opon i specjalny odkurzacz do myjni samochodowej. Wiedziałem, że szczególnie przyda mi się dzisiaj ostania funkcja, ponieważ po wyjeździe mam w aucie dużo błota. Za pomocą odkurzacza wyczyściłem wszystkie siedzenia i dywaniki znajdujące się w aucie. Nowy odkurzacz świetnie sprawdzał swoją funkcję. Można nim było trafić nawet do najtrudniejszych miejsc, z dużą szybkością zasysał nawet najmniejsze brudy. Po całej wykonanej przeze mnie pracy auto błyszczało jak nowe.
Wraz z moją dziewczyną i moimi rodzicami wybraliśmy się na wspomniane urodziny i odczułem wielki przypływ satysfakcji, kiedy zorientowałem się, że moje auto jest najbardziej zadbane ze wszystkich stojących na podjeździe.