Przedstawiciel prezentuje mi energooszczędny grzejnik konwektorowy

W mojej branży to trzeba mieć znajomości. Dzięki temu można tanio zakupić towary, które są chodliwe i zarobić na nich na prawdę sporo. Dlatego właśnie lubię współpracować z przedstawicielem jednej firmy, który regularnie mnie odwiedza z nowymi produktami.

Energooszczędny grzejnik konwektorowy zrobił na mnie ogromne wrażenie

energooszczędne grzejniki konwektorowe w WarszawieTym razem się zaawizował i już wiedziałem, że będzie miał dla mnie coś ekstra. Rzadko uprzedza mnie o wizycie i robi to tylko w wyjątkowych sytuacjach. Umówiliśmy się na piątek. Miałem w tym dniu sporo wolnego i żadnych umówionych spotkań. Jak wszedł to już w progu powiedział, że mają na sprzedaż od niedawna  energooszczędne grzejniki konwektorowe w Warszawie i przywiózł taki egzemplarz pokazowy. No, zaskoczyłem się, bo sam go wtargał do mojego biura. Ja w grzejnikach robię od początku i znam się na temacie to nic mnie nie zaskoczy, ale tym razem jednak było inaczej. Prezentowany grzejnik był na prawdę dość energooszczędny i uznałem, że to będzie hit na naszym rynku. Dopytałem czy komuś jeszcze sprzedał te energooszczędne grzejniki konwektorowe w Warszawie, bo chciałem wiedzieć jak z konkurencją. Okazało się, że jestem jego najlepszym klientem i to do mnie pierwszego przyjechał. Zakupiłem te grzejniki bez zastanowienia i od razu kazałem pracownikom przeprowadzić kampanię reklamową. Zanim inni wprowadzą to rozwiązanie do sprzedaży to już będzie dawno przed nimi. To będzie na prawdę dobry zarobem i już wiem, że wyjdę na prostą ze swoją firmą tak jak chciałem wcześniej.

Oczywiście te energooszczędne grzejniki bardzo szybko zrobiły szał na rynku i ludzie masowo je kupowali. Teraz to chyba każde mieszkanie jest w takie grzejniki wyposażone. Mi to pasuje bo zarobiłem tyle kasy, że mogę sobie dom wybudować.