Przedłuż swoje włosy na wiosne

Niemal każda kobieta marzy o posiadaniu zdrowych, długich i lśniących włosach. Czasami należy pomóc naturze i zainwestować w zabieg przedłużania włosów. Jest to sposób nieinwazyjny i szeroko promowany przez celebrytki. Dzięki możliwościom doczepiania włosów mamy nieskończenie wiele możliwości jeśli chodzi o wybór fryzur, kolorów czy długości. Nie ma konieczności narażania swoich włosów na uszkodzenia, które towarzyszą farbowaniu.

Jak doczepiane są włosy?

włosy doczepiane clip inObecnie na rynku jest dostępnych wiele metod przedłużania włosów. Najpopularniejsza jest metoda clip in. Włosy doczepiane clip in mogą być naturalne jak i sztuczne. Coraz częściej klientki decydują się jednak na włosy naturalne, ze względu na ich jakość i trwałość. Można je farbować, prostować czy też używać na nich lokówki. Potrzeby i wymagania klientek są bardzo różne, jednak wszystkie mają zgodność co do tego, aby łączenia pasm czy też zapięcia nie były widoczne podczas użytkowania. W metodzie clip in użytych zapięć nie widać, ponieważ są one starannie schowane między warstwami włosów posiadaczki a tymi doczepianymi. Metoda ta jest niezwykle przystępna, więc idealna dla początkujących użytkowniczek. Aby przedłużyć włosy, nie trzeba już korzystać z usług salonu fryzjerskiego, ponieważ można to zrobić wygodnie samej w domu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientek, sklepy oferują też bardzo kolorowe i odważne włosy, dzięki którym można wykonać nietuzinkowe stylizacje. Popularne ostatnio neonowe kolory przyciągają młodsze klientki, które chcą być na czasie.

Metod przedłużania włosów jest wiele, jednak metoda clip in jest najprostsza. Włosy można samodzielnie założyć oraz zdjąć w domowym zaciszu. Takie włosy nie wymagają skomplikowanej pielęgnacji. Wystarczy czesać je regularnie oraz myć w delikatnym szamponie, oraz stosować odżywkę.