Problemy z uzębieniem u dziecka

Mój syn  bardzo długo pił mleko z butelki. Jako matka nie chciałam mu tego zabraniać ponieważ wiedziałam, że bardzo tu lubi. Gdy zaczął jednak dorastać zauważyłam, że zaczyna mieć on dość spore problemy z krzywym zgryzem. Nie było na co czekać, trzeba działać.

Ortodonta z Rzeszowa pomógł i to szybko 

Ortodonta RzeszówZależało mi na tym, aby syn jak najszybciej dostał się do lekarza – specjalisty, który pomoże mu w szybki sposób i do tego nie zrazi go do wizyt u dentysty czy kolejnych do siebie. Wiadomo jakie są dzieci – strach przed nieznanym jest ogromny, zwłaszcza gdy ktoś palcami grzebie nam w ustach. Wiedziałam, że moja siostra miała podobny problem ze swoją córką i mała bardzo chwaliła sobie wizyty u lekarza ortodonty. Co więcej, gdy zbliżał się termin wizyty była bardzo zadowolona i szła chętnie. Zadzwoniłam do siostry i poprosiłam ją o namiary na specjalistę. Podała mi je bez problemu. Powiedziała też, że warto zadzwonić szybciej ponieważ może być spora kolejka – w końcu to najlepszy specjalista w mieście. Ortodonta Rzeszów przyjął mojego syna już po czterech dniach. Byłam podobnie jak mały bardzo zadowolona z jego obsługi. Przede wszystkim indywidualnie podchodził do pacjenta i bardzo szczegółowo mi jako matce i synowi wytłumaczył co będzie miał robione. Nie bał się w ogóle, wręcz był podekscytowany. Faktycznie, w jego gabinecie można było się zrelaksować. Spokojne stonowane kolory, różnego rodzaju elementy przyciągające uwagę dzieci a na suficie labirynty, by dziecko zajęło głowę.

Po dwóch tygodniach mój syn miał już gotowy aparat ortodontyczny. Obawiałam się, że będzie się go wstydził przed kolegami ale o dziwo tak nie było. Wszystkie kontrolne badania przechodził prawidłowo i były postępy. Cieszę się, że na starość będzie miał ładny zgryz.