Pracuję w sklepie z ogrzewaniem

Dzisiaj spóźniłam się do pracy bo mój tramwaj nie przyjechał na cza.s Od razu postanowiłam dać znać mojemu przełożonemu żeby wiedział, ze będę trochę później. Jestem nowym pracownikiem w sklepie dlatego muszę dbać o swoja posadę. Sporo szukałam pracy i w dzisiejszych czasach w cale nie jest tak łatwo o dobra pacę.

Sprzedaję panele grzewcze

panel grzewczy na podczerwień sklep onlineMoje pierwsze dni w sklepie nie było w cale takie łatwe. Nie wiedziałam nic o panelach grzewczych, które miałam sprzedawać klientom. Na początku firma zapewniła mi wiec tygodniowe szkolenie. Później pod okiem pracownika miałam obsługiwać klientów. Na początku pracownik sporymi pomagał a z czasem radziłam sobie coraz lepiej i byłam coraz bardziej pewniejsza swojej wiedzy. W sklepie pracuję od pół roku i z dnia na dzień coraz bardziej lubię moją pracę. Panel grzewczy na podczerwień sklep online jest chętnie wybierany przez różnych klientów. Nasz sklep oferuje klientom sprzedaż bezpośrednio w centrum miasta lub można skorzystać z naszej strony internetowej i tam zamówić najlepszy towar. Współpracujemy z bardzo dobrymi i polecanymi producentami ogrzewania. Nasze wszystkie produkty spełniają wymagania i posiadają certyfikaty. Panel grzewczy na podczerwień sklep online jest polecany przez specjalistów i można o nim się więcej dowiedzieć z naszych katalogów i ulotek, które klienci mogą znaleźć bezpośrednio w naszym sklepie. Na szczęście tramwaj już przyjechał i moje spóźnienie inie będzie takie duże jak myślałam na początku.

Mój przełożony ostatnio ze mną rozmawiał i mówił, że jest zadowolony z moich postępów i jak dalej będę tak się angażować w służbowe obowiązki to mam szanse na awans i jeszcze lepsze zarobki. Marzy i się wyjazd za granicę dlatego przydadzą mi się większe pieniądze, muszę się starać żeby dostać awans.