Pracownicy agencji pracy tymczasowej z Ukrainy

Prowadzenie własnej firmy budowlanej na pewno przynosi wiele satysfakcji i korzyści z tego płynących, ale także sporo stresowych sytuacji i problemów, z którymi muszę sobie poradzić. Staram się szukać najlepszego rozwiązania każdego kłopotu oraz szybkiego wybrnięcia. W ostatnim czasie pojawił się następny i to dosyć poważny.

Zatrudnienie pracowników z agencji pracy tymczasowej

agencja pracy tymczasowej z ukrainyJak wiadomo w naszym kraju brakuje specjalistów, szczególnie z branży budowlanej. Nie łatwo jest skompletować załogę, a jednak pracy jest sporo, ponieważ nadal otrzymujemy dużo zleceń. Podejmując się kolejnego, intratnego projektu, zdawałem sobie sprawę, że w tej chwili mam za mało pracowników, a poszukiwania nowych nie były takie proste. Chętnych do podpisania umowy o pracę z moją firmą nie było wielu, ale nie każdy kandydat miał doświadczenie, które spełniałoby moje wymogi. Postanowiłem działać bo zbliżał się czas rozpoczęcia nowej inwestycji, a tymczasem nadal załoga mojej firmy miała za mało specjalistów. Rozwiązaniem na moje bolączki miała być agencja pracy tymczasowej z Ukrainy, z którą podjąłem współpracę. Firma miała podpisane kontrakty z wieloma pracownikami, w tym w znacznej części z branży budowlanej. Takich specjalistów, jak spawaczy, murarzy czy dekarzy było naprawdę sporo i sądziłem, że niektórych z nich powinienem namówić na pracę w moim przedsiębiorstwie. Nie myliłem się i z pomocą agencji udało się zatrudnić kilkunastu pracowników z Ukrainy. Wszystkie szczegóły ich przyjazdu, warunków pracy, noclegu i wyżywienia udało się ustalić bardzo szybko, dzięki czemu jeszcze przed wejściem na plac budowy nowego obiektu dotarli do naszego kraju.

Nowi pracownicy okazali się dobrymi fachowcami i bardzo dobrze wywiązywali się ze swoich obowiązków. Szybko też zaczęli dogadywać się z dotychczasową załogą, przez co udało się uniknąć konfliktów czy jakiś niesnasek. Cieszę się, że w takim tempie udało się ich zatrudnić gdyż tempo pracy przy nowym projekcie jest wzorowe i nie ma w tej chwili opóźnień.