Pozostawienie auta na parkingu

Główne lotniska są zlokalizowane poza centrami miast lub nawet poza ich granicami, co może niektórym osobom utrudniać dotarcie do nich. Najlepszym sposobem jest dojazd własnym samochodem, ponieważ istnieje możliwość pozostawienia go na parkingu.

Co oferuje parking koło lotniska?

tanie parkingi dla samochodów BaliceZ każdym rokiem coraz więcej osób korzysta z usług linii lotniczych, bo to najszybszy sposób na pokonywanie dużych odległości w maksymalnie krótkim czasie. Przeważnie wokół lotnisk znajdują się przestrzenie doskonale zagospodarowane pod kątem podróżnych. Są to na pewno usługi przewoźników, czyli wszelkie busy i taksówki, wypożyczalnie samochodów, a także parkingi. Część ludzi przyjeżdża na lotnisko taksówką lub też znajomi bądź rodzina go przywożą, ale nie brakuje też osób, które przybywają tu własnym samochodem. W takim przypadku konieczne są tanie parkingi dla samochodów Balice są okolicą, w której jest ich nawet kilka. Część z nich znajduje się na terenie lotniska w podziemiach, a część w najbliższej okolicy. Pozostawiając auto na takim parkingu mamy pewność, że będzie ono bezpieczne, co jest najistotniejsze. Jeżeli chodzi o cenę, to parkingi w podziemiach są nieco droższe, ze względu na bliskość. Natomiast parkingi zlokalizowane obok lotniska są w stanie zaproponować cenę na poziomie pięciu – sześciu złotych za godzinę. Oczywiście można od razu wykupić postój na kilka dni, dzięki czemu zaoszczędzimy dodatkowe kilkanaście procent. Klienci mogą także z wyprzedzeniem rezerwować miejsce postojowe na parkingu.

W zależności od parkingu i miasta, za siedmiodniowy postój można zapłacić od niecałych pięćdziesięciu do nawet stu dziewięćdziesięciu złotych za siedem dni. Właściciele parkingów oferują też darmowy transport z parkingu bezpośrednio na lotnisko lub odwrotnie.