Powiększanie ust i nowy wygląd

 

Moje kompleksy były związane z moimi ustami. Były małe, wąskie, nie podobały mi się. W dodatku miałam krzywy zgryz i brzydkie zęby, więc moje kompleksy się nawarstwiały. Nosiłam przez dwa lata aparat ortodontyczny, żeby nieco to zmienić. Potem chodziłam też do dentystki na kompleksowe leczenie i wybielanie. Pozostały mi tylko usta do zrobienia.

Powiększanie ust kwasem hialuronowym

powiększanie ust na terenie SzczecinaStosowałam powiększające błyszczyki, jednak efekt był słabo widoczny. Potrzebowałam czegoś trwalszego i widoczniejszego, jednak nie chciałam wyglądać jak ofiara operacji plastycznych, jakie widuje się w gazetach. Powiększanie ust na terenie Szczecina powinno być wykonywane przy pomocy kwasu hialuronowego. Jak patrzyłam na zdjęcia przez i po to widziałam, że te z kwasem wyglądają bardziej naturalnie i są mniej ,,napompowane” niż te z botoksem w środku. Rozmawiałam ze znajomą kosmetyczką i ona też polecała kwas hialuronowy, jednak sama nie wykonywała takich zabiegów. Odesłała mnie do koleżanki z branży. Ta obejrzała moje usta i wypytywała jak bardzo mają być powiększone. Chciałam mieć naturalny efekt, nie przesadzony. Wtedy dała mi jakieś małe znieczulenie w postaci maści i przeszła do ostrzykiwania ust. Nie powiem, żeby to było miłe, ale wierzyłam w dobre efekty. Potem moje usta były jeszcze obolałe i napuchnięte, ale to miało szybko zejść. Dostałam jeszcze delikatny krem na na usta, który miał na celu zniwelowanie opuchlizny. Na początku trochę się bałam jak usta będą wyglądało potem.

Bałam się też że będą stale podrażnione czy ze nie będę mogła jeść jakiś potraw. Jednak wstrzykiwanie kwasu hialuronowego to była dobra decyzja. Moje usta są większe i pełniejsze, jednak nie są przesadzone, wygląd jest naturalny. Mam nadzieję, że ten efekt długo się będzie trzymał.