Poszukiwania drewnianego pudełka na obrączki

Razem z mężem nie planowaliśmy po ślubie nosić na co dzień obrączek. Oboje pracowaliśmy fizycznie i obawialiśmy się, że moglibyśmy je zgubić. Z tego powodu zdecydowaliśmy się zakupić eleganckie pudełeczko, w którym będziemy naszą ślubną biżuterię na co dzień przechowywać. Długo zastanawiałam się na tym, jakie pudełko wybrać.

Zalety drewnianych pudełek na obrączki

pudełko na obrączki drewnianeRozmawiałam na ten temat z moją przyjaciółką. Poleciła mi ona pudełko na obrączki drewniane. Sama posiadała taki od dnia swojego ślubu i była bardzo zadowolona. Takie drewniane pudełka mają wiele zalet. Przede wszystkim większość z nich posiada możliwość personalizacji. Na wierzchniej stronie pudełka można wygrawerować imiona oraz datę ślubu lub inny napis, według własnych preferencji. Drewno to również najlepsze tworzywo na przechowywanie złotej biżuterii. Zapewnia ono odpowiednią cyrkulację powietrza, dzięki czemu złoto nie niszczy się nie trzeba go, co kilka miesięcy czyścić u jubilera. Idąc za jej dobrą radą zdecydowałam się zakupić dla nas takie pudełeczko. Udałam się w tym celu do sklepu z akcesoriami ślubnymi. Bez problemu dostałam tam drewniane pudełka, o których mówiła mi przyjaciółka. Zdecydowałam się je od razu zakupić, ponieważ było akurat dostępne w bardzo niskiej, przystępnej cenie. Już wkrótce przekonałam się, że to była bardzo dobra decyzja, a drewniane pudełka mają jeszcze więcej zalet.

W środku pudełka znajdowała się miękka gąbka wyłożona atłasowym, śnieżnobiałym materiałem. Na takim materiale obrączki prezentowały się naprawdę pięknie. Można je było umieścić w specjalnej szparce, które gwarantowała, że nawet podczas podróży obrączki nie będą przesuwać się po całym opakowaniu, co zabezpieczało je zarówno przed przypadkowym wypadnięciem z pudełka, jak i przed porysowaniem.