Ponadczasowe torebki David Jones

Inicjał DJ, jest znakiem rozpoznawalnym, marki David Jones. W większości, w ofercie producenta damskich torebek i dodatków, znajdziemy ciekawe pomysły i różnorodne wzory. Torebki wykonywane są ze skóry ekologicznej, wpisują się w trendy płynące ze światowych wybiegów i stolic mody. Zatem nie musimy wydawać fortuny, by mieć modną, ciekawą i intrygująca torebkę.

Wzory i desenie torebek David Jones

torebki david jonesW tym sezonie, wciąż modne są kwiatowe, floralne wzory. Jednocześnie następuje powrót np. do torebek listonoszek. Małe i poręczne, owalne torebeczki idealnie pomieszcza telefon i inne drobiazgi. Torebki David Jones posiadają bogata ofertę rozwiązań stylowych. Ciekawie prezentują się np. torebki z haftem kwiatowo – roślinnym. To ukłon w stronę folku i rodzimych klimatów. Inne, niezwykle ciekawe rozwiązania, to damskie, pojemne, wielokomorowe kuferki. Torba kuferek pomieści już teczkę formatu A$, więc nadaje się zarówno do pracy, dla pań prowadzących własny biznes, dla studentek i pracownic korporacji oraz urzędów. Torby firmowe są pojemne, o opływowych kształtach, powleczone trwałym, ekologicznym materiałem. Nie wychodzą z mody tekstury przypominające skórę dzikich zwierząt, np. wężowe łuski. Hasłem, które lansuje od lat produkty marki David Jones, jest solidna jakość w przystępnej cenie. Do tego należy dodać ciekawe desenie i modne wzory. Dlatego te torebki są lubiane i chętnie kupowane przez polskie klientki.

W ofercie torebek David Jones, znajdziemy hity, które nigdy nie wychodzą z mody. Obok formalnych, biurowych propozycji dla kobiet z klasą i stylem, trafimy niezwykle modne listonoszki, haftowane w kwiatowe wzory oraz ciekawe kuferki, pojemne i ładnie wyprofilowane. Inne propozycje, to eleganckie plecaki ze skóry ekologicznej, w których pomieścimy laptopa.