Pomocne taśmy konturowe do znakowania

Trwałe taśmy służące do znakowania powierzchni wewnętrznych i zewnętrznych, odznaczają się wytrzymałością na zmienne warunki. Są niezwykle pomocne podczas zabezpieczania przesyłek. Podczas epidemii wirusa stanowią doskonałe zabezpieczenie sklepów, lokali gastronomicznych, placówek bankowych i innych miejsc publicznych. Taśmy odblaskowe, obrysowe widoczne są nawet nocą i po zmroku.

Taśmy samoprzylepne z efektem świecenia po zmroku

taśmy konturoweZnakowanie ciężarówek, aut dostawczych i powierzchni sklepowych, wymaga trwałych taśm. Jeśli potrzebujemy sprawdzonego produktu, odpornego na zmienne warunki atmosferyczne, wybierajmy u dobrych dostawców i producentów. Samoprzylepne taśmy konturowe można stosować w pomieszczeniach zamkniętych, np. w sklepach. Są odporne na wodę, więc można je przykleić na podłodze. Za pomocą tego typu taśm odblaskowych znakuje się przyczepy. Idealnym rozwiązaniem dla firm transportowych będą taśmy z logo firmowym lub innym nadrukiem na życzenie klienta. Zaznaczenie obrysu plandeki ma na celu lepszą widoczność auta dostawczego nocą i w zmiennych warunkach atmosferycznych: we mgle, podczas deszczu, śnieżycy. kolory taśm są bardzo zróżnicowane. Odblaskowa powierzchnia ma strukturę plastra miodu, dzięki czemu jeszcze lepiej odbija światło i poprawia widoczność oznaczonych powierzchni. W sklepach, barach i innych lokalach usługowych możemy taśmą obkleić dowolną przestrzeń.

Odblaskowe taśmy służące do oznaczania konturów mają bardzo wszechstronne przeznaczenie. Wykonywane z trwałych materiałów, posiadają mocny klej, który odporny jest na warunki atmosferyczne. Te właściwości taśm konturowych sprawdzają się przy znakowaniu podłóg, ścian i wielu innych powierzchni. Taśmy po naklejeniu trzymają się bardzo długo. Dostępne są różne wersje kolorystyczne.