Polecani producenci wytrzymałych pończoch idealnych na randkę i nie tylko!

 

Stało się. Zaprosił mnie wreszcie na kolację. W tamtym momencie z całą stanowczością mogę stwierdzić, iż byłam najszczęśliwszą osobą na tej planecie. Kiedy jednak emocje nieco ostygły, przyszedł czas na zmierzenie się z największym wrogiem kobiety pt. nie mam się w co ubrać!

Producenci wytrzymałych pończoch polecani przez moją siostrę

producent wytrzymałych pończochDzień mojej wymarzonej randki zbliżał się wielkimi krokami, a ja wciąż nie wiedziałam co na siebie włożę. Po wielu godzinach spędzonych w galerii handlowej zdecydowałam się w końcu na klasyczną małą czarną, która w subtelny, acz seksowny sposób podkreśli moje kształty i tuż po powrocie od razu wzięłam się za przymiarki. Wtedy też okazało się, że mój kot postanowił urządzić sobie legowisko w mojej szafie, a wraz z nim wyjęłam…moje ukochane pończochy. Nie tylko pozadzierane, ale niemal całkowicie potargane! Całe szczęście z pomocą przyszła mi siostra prezentując swoje nowe, równie piękne co moje pończochy, które zgodziła się pożyczyć mi na randkę! Obiecywała, że jest to producent wytrzymałych pończoch i nie muszę się martwić, że uszkodzę je paznokciem przy zakładaniu, bądź zadrę siadając na krześle z ostrymi krawędziami. Rzeczywiście, pończochy były niezwykle gładkie, miłe w dotyku oraz niesamowicie wygodne. Do randki pozostało parę dni, więc postanowiłam poszukać producenta tych rajstop na internecie. Znalazłam go nie tylko na stronach aukcyjnych, ale również udało mi się trafić na jego sklep online, gdzie odkryłam całą gamę wspaniałych, wzorzystych pończoch. Tych klasycznych, jak i bardziej seksownych o które właśnie mi chodziło. Wszystko to w dodatku w bardzo niskich cenach, więc niewiele myśląc zakupiłam kilka par po dodatkowo okazyjnej cenie z racji większego zakupu! Byłam wdzięczna mojej siostrze, jak nigdy dotąd. Uratowała mi skórę i to z takim rozmachem!

Na randce nieskromnie przyznam, iż prezentowałam się, jak prawdziwa kocica. Dodatkowo wspaniałe pończochy nadawały mojej stylizacji unikatowy, zadziorny charakter. Mój przyszły partner również skomplementował tę część garderoby, a zatem można śmiało powiedzieć, że mój kot doskonale wiedział, co zrobić!