Pojemna szafa wnękowa

Szafy wykonywane na zamówienie zaczynają powoli cieszyć się coraz większą popularnością zwłaszcza wśród osób mieszkających w blokach. Są to bowiem takie szafy, które potrafią pomieścić ubrania całej rodziny, ale jednocześnie nie zajmują dużo miejsca. Jak to jest możliwe?

Idealna szafa do małych mieszkań

szafy wnękowe poznańCoraz częściej słyszy się o nowoczesnych szafach robionych na zamówienie. Cieszą się ogromną popularnością ponieważ są niezwykle pojemne, a jednocześnie nie zajmują sporo miejsca, czy wręcz są w stanie to miejsce nam zaoszczędzić. Wydaje się to paradoksem, więc jak to w ogóle jest możliwe? Ten rodzaj szaf możemy często znaleźć w sklepach pod inną nazwą. Popularnie mówi się na nie szafy wnękowe Poznań posiada sklepy zarówno stacjonarne, jak i te internetowe w których możemy zamówić takie szafy, choć oczywiście warto pamiętać, że w sklepach online mam ich większy wybór. Sama nazwa bardzo dużo wyjaśnia względem powyżej wspomnianego paradoksu. Niemal w każdym mieszkaniu w bloku znajdują się wnęki na tyle niewielkie, że ciężko jest je jakkolwiek zagospodarować. Zazwyczaj montujemy w nich duże lustro, lub stawiamy wieszak na kurtki. I właśnie te wnęki możemy przerobić na szafy tym samym zaoszczędzając sobie mnóstwo miejsca w domu. Szafy wnękowe zajmują przestrzeń od podłogi do sufitu co zwiększa stanowczo ich pojemność.

Zamawiając szafę wnękową możemy wybrać, czy ma posiadać ona więcej półek, czy też drążków do wieszania ubrań. W wielu modelach takich szaf często też znajduje się dodatkowe miejsce w którym możemy zmieścić sprzęty domowe. Do szafy zatem schowamy nie tylko ubrania, pościel, firanki z zasłonkami, czy buty. Możemy w niej zmieścić również odkurzacz, deskę do prasowania, suszarkę, czy żelazko oraz wiele innych przedmiotów, których nie chcemy trzymać na wierzchu.