Piękny pokój za sprawą naklejek na ścianę z imionami dzieci

Kiedy dowiedziałam się o tym, że jestem w ciąży mój świat wywrócił się do góry nogami. Godzinami płakałam ze szczęścia wtulona w ramiona męża, bowiem bardzo długo staraliśmy się o dziecko. Obiecałam sobie, że zrobię mu najlepszy pokój na świecie

Wspaniały pokój dzięki naklejkom na ścianę

naklejki ścienne z imieniem dzieckaW siódmym tygodniu ciąży wybraliśmy się z mężem na badanie USG. Wtedy też dowiedziałam się, że jestem w bliźniaczej ciąży! Byłam najszczęśliwszą osobą na świecie. W czternastym tygodniu wiedziałam już, że noszę pod sercem dwie wspaniałe dziewczynki, a zatem można było zacząć przygotowywać dla nich prawdziwy pokój jak ze snów. Zakupiliśmy zestaw mebelków do dziecięcego pokoju, a w tym dwa przeurocze łóżeczka. Mebelki miały jasny kolor i idealnie pasowały do różowych ścian w pokoju przeznaczonym dla naszych ukochanych dziewczynek. Nie chciałam jednak, aby ściany w pokoju były nagie i postanowiłam je czymś udekorować. W jednym ze sklepów z dekoracjami do pokoju znalazłam przepiękne naklejki ścienne z imieniem dziecka. Nasze córki miały mieć na imię Amelia i Lena dlatego z początku sądziłam, że ciężko będzie mi znaleźć naklejki z tak niespotykanymi imionami, a tymczasem już po chwili udało mi się znaleźć naklejki z imionami moich dzieci. Imię „Amelia” było przepięknie ozdobione kolorowymi motylkami z czego jeden z nich tworzył kropkę nad literką „i”, zaś imię w imię Lena przepięknie został wpleciony motyw słońca. Wiedziałam, że doskonale będą się komponowały ze sobą w pokoju dziewczynek. Naklejki ścienne z imieniem dziecka, jakie zakupiłam okazały się bardzo łatwe w montażu pomimo ich dosyć sporej wielkości. Nie tylko doskonale przylegały do ścian, ale nawet nie tworzyły się żadne pęcherzyki powietrza!

Teraz nad oboma łóżeczkami widnieją imiona moich ukochanych bliźniaczek, które tydzień temu przyszły na świat. Kochamy je z mężem nad życie, a ja jestem najszczęśliwszą mamą na świecie! Dzięki naklejkom pokój moich ukochanych córeczek ma prawdziwie bajkowy wygląd. Naklejki na ścianę spodobały mi się tak bardzo, że postanowiłam zakupić takowe również do kuchni. Oczywiście z kuchennymi motywami.