Paznokcie pomalowane nowym lakierem hybrydowym

 

Swego czasu dość często chodziłam do kosmetyczki na paznokcie. Zawsze byłam bardzo zadowolona z jej usług, gdyż lakier wyjątkowo długo utrzymywał mi się na paznokciach. Było to jednak kosztowne a ja nie miałam już tyle pieniędzy co jeszcze jakiś czas temu.

Trwały lakier hybrydowy za niewielkie pieniądze

lakiery hybrydoweMój chłopak namówił mnie, żebym kupiła sobie zestaw do robienia paznokci hybrydowych, bo wyjdzie mi to taniej. Miał rację. Takie zestawy wcale drogie nie były i mogłam sobie malować paznokcie sama, ponieważ zawsze się przyglądałam kosmetyczce i było to banalnie proste. Wybrałam zestaw, który poleciła mi koleżanka, która od lat sama malowała sobie paznokcie. Udało mi się nawet kupić tani lakier hybrydowy dobrej marki. Świetnie trafiłam, ponieważ w sklepie była promocja na lakiery hybrydowe, które były mocno przecenione. Pierwszy raz jak pomalowałam sobie paznokcie lakierem hybrydowym, to poszło mi świetnie. Paznokcie miałam równo pomalowane i ładnie wyglądały. Kolor lakieru hybrydowego bardzo mi się podobał. Był taki w delikatnym różu, który wyglądał bardzo naturalnie. Moje paznokcie wyglądały na piękne i zadbane. Lakier hybrydowy na paznokciach utrzymywał mi się przez miesiąc czasu. Byłam pod wrażeniem, gdyż sądziłam, że utrzyma się dwa tygodnie. Kupiłam sobie bardzo dobrej jakości lakier. To była moja ulubiona marka lakierów, ponieważ tylko w lakiery tej firmy zaczęłam inwestować. Miałam kilkanaście kolorów lakierów hybrydowych, które używałam na zmianę.

Koleżanki do mnie często przychodziły, ponieważ chciały, żebym pomalowała im paznokcie. Zawsze się godziłam, bo lubiłam się tym zajmować. Może i było to czasochłonne, ale ja wolałam zrobić coś wolniej, ale za to dokładniej. Moje koleżanki to doceniały i były zadowolone.