Oferta handlowa firmy – zespół muzyczny

Jesteśmy firmą działającą na lokalnym rynku od 10 lat. Naszymi wartościami są jakość, rzetelność i dobra cena. Nawet jeżeli mieszkają Państwo w zupełnie innej lokalizacji niż mieści się Nasza siedziba nie stanowi to problemu, gdyż świadczymy usługi na terenie całego kraju. Mamy grono zadowolonych klientów, którzy niejednokrotnie Nas polecają.

Oferta handlowa każdej firmy jest podstawą tak samo w przypadku nawet zespołu muzycznego

zespółGłówną usługą, którą proponujemy jest oprawa muzyczna. Generalnie zespół muzyczny Wrocław zajmuje się graniem na imprezach typu wesele, andrzejki, sylwester, inne okolicznościowe uroczystości. Wybierając Nas mogą Państwo liczyć na indywidualne podejście do każdego tematu. Jesteśmy w stanie dopasować swoją muzykę i strój nawet do najbardziej wyszukanych i pomysłowych uroczystości. Zespół na wesele powinien być kreatywny i dlatego w zależności od kultury danego regionu przygotowujemy dodatkowe, bonusowe przyśpiewki, które goście znają i uwielbiają. Zespół składa się z pięciu osób, każda z tych osób gra na instrumencie i dodatkowo dwie z nich są wokalistami kobieta oraz mężczyzna. Dla osób chcących zabawić się w innych nowocześniejszych rytmach przygotowaliśmy ofertę z DJ, który rozkręci towarzystwo i zagra hity z najwyższej półki. Dodatkowo poza oprawą muzyczną w cenę wliczone są efekty świetlne oraz dym. Na naszej stronie internetowej można zobaczyć zdjęcia z uroczystości, które mieliśmy okazję obsługiwać, są też zamieszczone próbki nagrań piosenek, które proponujemy oraz zdjęcia sprzętu jakim się posługujemy.

Jeżeli planujesz uroczystość szkolną, rodzinną, wesele, osiemnastkę lub inną imprezę w której potrzebna jest dobra oprawa muzyczna skontaktuj się z Nami. Zawsze odpowiemy na twoje pytania i wynegocjujemy warunki, które zadowolą Ciebie jak i Nas.