O tym jak kupiliśmy dom w Gliwicach

Kupno domu to bardzo ważna inwestycja w życiu. Szczerze przyznam, że myśleliśmy o tym już kilka lat temu. Wcześniej mieszkaliśmy w Gliwicach. W bloku mieszkaniowym. Z racji tego, że powiększyła nam się rodzina, w końcu zdecydowaliśmy się na zakup nowego domu.

Dom naszych marzeń w Gliwicach

sprzedam dom gliwicePoszukiwania trwały spory czas. Oglądaliśmy wiele domu, aż w końcu po kilku tygodniach udało nam się znaleźć nasze wymarzone gniazdo. Ogłoszenie o nieruchomości znaleźliśmy poprzez naszych znajomych. Poprzez ich przyjaciela. Kiedyś na pewnym spotkaniu oznajmił: „sprzedam dom Gliwice to moje miasto rodzinne, ale czas na nowe miejsce.” I tak informacja rozeszła się wśród naszych znajomych. Skontaktowaliśmy się z tym człowiekiem i umówiliśmy się na spotkanie. Kilka dni później postanowiliśmy zobaczyć dom. To było dokładnie to czego szukaliśmy. Rewelacyjna lokalizacja. Piętrowy przestronny dom z przydomowym ogrodem. Idealne dla rodziny z dziećmi. Na parterze znajduje się ogromny salon z aneksem kuchennym i tarasem. Obok kuchni jest mała toaleta. Na górze są trzy sypialnie i miejsce na garderobę oraz obszerna łazienka. Dodatkowym plusem jest to, że dom posiada duże okna. Dzięki czemu jest ono wspaniale oświetlone. Dom jest zachowany w nowoczesnym stylu. Przeważają tam jasne barwy. Kiedy już zdecydowaliśmy się na zakup tego domu i omówiliśmy już kwestie cenowe, po jakiś dwóch tygodniach wprowadziliśmy się. W zasadzie nie dokonaliśmy jakiś wielkich zmian. Kupiliśmy ten dom z meblami.

Jedynie co zrobiliśmy to dodaliśmy zasłony w pastelowych barwach, aby przełamać biel. Dokupiliśmy kilka mebli i elementów dekoracyjnych. Okolica, sąsiedzi są świetni. Bardzo dobrze nam się tu mieszka i zmienilibyśmy tego miejsca za nic. To była bardzo dobra oferta.