Nowoczesny sprzęt w naszej pracowni językowej

Pracowałam w szkole, która była jedną z najlepszych pod wieloma względami. Przede wszystkim kształcenie naszych uczniów odbywało się w miłej i przyjaznej atmosferze, a kadra pedagogiczna była bardzo dobrze wyposażona w nowoczesne systemy edukacyjne.

Zakup nowoczesnego sprzętu do pracowni językowej

pracownia językowaNadszedł czas, aby także i moja sala lekcyjna została wyposażona w nowy sprzętu. W tym celu dyrekcja szkoły zdecydowała, że moja pracownia językowa zostanie całkowicie zmodernizowana. Placówka zakupiła kompleksowy system dostosowany do nauczania języków. W ten sposób, w mojej sali lekcyjnej pojawiły się nowoczesne meble w kształcie piły, dzięki czemu uczniowie nie siedzieli w zły sposób do nauczyciela, a kręgosłup i postawa była w prawidłowej pozycji. Także stanowisko nauczyciela zostało wyposażone w te ergonomiczne rozwiązanie, dzięki czemu mój tablet został skonfigurowany razem z nowym monitorem interaktywnym. Dodatkowo wszystkie stanowiska uczniów zostały wyposażone w słuchawki wraz z mikrofonem, dzięki czemu moi podopieczni mogli wykonywać wszelkie językowe ćwiczenia w skupieniu. Pracownia zyskała także bardzo wygodne i nowoczesne krzesła oraz oświetlenie LED, które ułatwiało nam pracę i nie męczyło naszego wzroku. Dzięki rozbudowaniu oprogramowania zainstalowaniu nowoczesnego monitora interaktywnego oraz tabletów, lekcje językowe w naszej szkole stały się o wiele ciekawsze i interesujące, a uczniowie chętnie korzystali z tych nowoczesnych urządzeń. Dzięki temu nauka szła łatwiej, a my wykorzystywaliśmy czas kreatywniej i przyjemniej.

Nowoczesne wyposażenie naszej sali lekcyjnej bardzo mi się podobało. Dzięki zamontowaniu nowoczesnych sprzętów moje zajęcia stały się ciekawsze, a uczniowie z chęcią wykonywali zadania i ćwiczenia posługując się przy tym interaktywną tablicą oraz tabletami. Ja również cieszyłam się z tego, że mogłam w pełni korzystać ze zdobyczy nowoczesnej techniki.