Nowoczesne urządzenia alarmowe

Na terenie nowego obiektu miał być zamontowany system alarmowy, monitoring wizyjny oraz kontrola dostępu, aczkolwiek od początku dość silnie debatowaliśmy nad rodzajem owych systemów. Mieliśmy bowiem mieszane doświadczenia z naszymi dotychczasowymi systemami na innych obiektach, toteż jakaś odmiana była wymagana.

Najnowocześniejszy sprzęt elektroniczny do zabezpieczenia obiektów

Montaż systemów alarmowych olsztynNie chcieliśmy więc zaopatrywać się w sprzęt od dotychczasowych dostawców, a zamiast niego woleliśmy sprawdzić nowe urządzenia, od jednej z lokalnych firm z Olsztyna. Owa firma produkowała urządzenia wizyjne, alarmy i domofony do najróżniejszego rodzaju obiektów, a była na tyle renomowana, iż mogliśmy bez większego wahania sprawdzić jakiej jakości są urządzenia przez nią oferowane. Okazało się iż elektroniczny sprzęt od Olsztyńskiego producenta dorównuje bez problemu jakością do urządzeń zagranicznych producentów, a nawet przebija je w niektórych przypadkach. Nowoczesne domofony z funkcją wideofonu szczególnie zwróciły naszą uwagę, gdyż należały nie tylko do bardzo wygodnych urządzeń, ale również mogły być połączone z systemem alarmowym, i działać jako element monitoringu. Obraz z kamer domofonów był bowiem rejestrowany w momencie gdy zostawały one uruchomione, aczkolwiek nie był nagrywany przez cały czas, a jedynie wtedy gdy słuchawka była podniesiona, lub uruchomione zostało ręczne nagrywanie.

Stałym punktem w ofercie Olsztyńskiej firmy był montaż urządzeń, przydatny zwłaszcza dla firm nie mających pracowników z uprawnieniami do montażu systemów monitorowania wizyjnego czy alarmowych. Zawsze korzystaliśmy z możliwości zaangażowania monterów producentów gdy było to możliwe, gdyż sami nie mieliśmy personelu z odpowiednimi uprawnieniami, którzy mogliby poprawnie podłączyć sprzęt.

Więcej informacji https://mika-tech.pl