Nowoczesne modele ścianek wystawienniczych

Nasza działalność gospodarcza potrzebuje różnych form reklam w celu pozyskania klientów. Jedną z możliwości reklamowych jest wystawianie stanowiska swojej firmy na różnego rodzaju targach handlowych i konferencjach. Żeby zaprezentować jak najlepiej swoją ofertę, potrzebna jest specjalna oprawa graficzna ścianki wystawienniczej.

Nowoczesne ścianki wystawiennicze

ścianki wystawienniczeWygląd stanowiska naszej firmy na różnego rodzaju konferencjach czy targach, może dużo mówić o naszej firmy. Obecnie w agencjach reklamowych i drukarniach produkuje się takie stanowiska wystawiennicze, które stawiają na nowoczesny wygląd. Podświetlane ścianki ze wbudowanym monitorem komputerowym pozwalają stworzyć idealne stanowisko reklamowe. Standy przybierają obecnie coraz ciekawsze formy. Nie tylko są to stojące pionowo rollupy, ale także uformowane w formę harmonijki tła z ciekawym wzorem graficznym. Ścianki wystawiennicze posiadają także tę zaletę, że łatwo się je montuje. Złożona ścianka łatwo daje się zapakować do poręcznego pokrowca. Do ich rozłożenia z kolei niepotrzebne jest użycie żadnych narzędzi. Moduły stanowisk bardzo szybko i łatwo się rozkłada. Ścianki wystawiennicze zawierają logotyp firmy wraz z ciekawą oprawą graficzną reszty tła. Są dostępne w różnych rozmiarach, a także dostępne są takie modele, które zawierają dodatkowe szafki czy uchwyty, umożliwiające stawianie i przechowywanie materiałów reklamowych. Powodzeniem także cieszą się najnowocześniejsze modele, które zawierają podświetlony panel graficzny. 

Ścianka wystawiennicza powinna już z daleka przykuwać wzrok klienta i prezentować się jak najlepiej. Stanowi reklamę firmy, dlatego też studia reklam prześcigają się w wymyślaniu coraz to ciekawszej formy stanowisk firmowych. Jednym z najnowszych hitów jest ścianka podświetlana albo ścianka w formie harmonijki.