Niezwykłe aranżacje sufitów Barrisol

 

Jak zaaranżować nowe wnętrze? Jak szybko i łatwo zmienić wygląd starego? Zdaniem psychologów zarówno ładne otoczenie, jak i wprowadzane od czasu do czasu zmiany to znakomity sposób na lepsze samopoczucie. Modyfikacje wystroju mogą zainspirować ciekawe rozwiązania dekoratorskie proponowane na przykład przez firmę Normalu Barrisol.

Jaki sufit proponuje Barrisol?

sufity barrisolW gąszczu aranżacyjnych możliwości i rozwiązań na uwagę zasługują na pewno sposoby na piękne ściany i sufit. Największe powierzchnie w pomieszczeniach, bez względu na to, czy są one biurowe, restauracyjne, hotelowe, czy po prostu domowe ‒ zasługują na szczególną uwagę i dbałość. Zadbane ściany i sufity mogą być tłem dla mebli i dodatków, ale same również stanowić ozdobę ze względu na sposób, w jaki zostały wykończone oraz materiał, z którego zostały wykonane. Sufity Barrisol jako jedne z polecanych przez aranżerów rozwiązań wnętrzarskich dają najwięcej możliwości dekorowania. Sprężystą membranę można po prostu zamontować, wywołując efekt idealnie gładkiej nawierzchni. Można również podświetlić, tworząc ciekawe formy wizualne. Ze względu na tkaninowy charakter ścian ‒ ich powierzchnię można ozdobić dowolnym nadrukiem. Dzięki specyfice membran na suficie i naszych ścianach udaje się ulubione zdjęcia lub reprodukcje dzieł sztuki. Tkaniny pozwalają się łatwo i szybko montować, są nietoksyczne, odporne na wodę i ogień, bezpieczne.

Piękne otoczenia poprawia nastrój, dlatego zaleca się częste i długotrwałe przebywanie w miejscach, które są estetyczne. Dzięki pomysłowym rozwiązaniom wykończeniowym nawet codziennie możemy otaczać się niezwykłymi aranżacjami. Napinane ściany i sufity od Barrisol oferują wiele ciekawych możliwości wykończeniowych, inspirują, pozwalają odpocząć.

Więcej na stronie: linear-system.pl