Nietypowa księga gości weselnych

Coraz częściej można spotkać się z niegdyś popularną księgą gości na ślubach. Wpisy, które się w niej znajdą mogą w późniejszym czasie okazać się niesamowitą pamiątką, która pozwoli wrócić do tego cudownego dnia jakim jest świętowanie zaczęcie nowego etapu w życiu. 

Jak samemu wykonać księgę gości?

ślubna księga pamiątkowaKsięga gości jest jedną z najcenniejszych pamiątek weselnych. Bywa niedoceniona i często przegrywa na starcie z niezastąpionymi zdjęciami ślubnymi albo z dopracowanym teledyskiem ślubnym, co nie zmienia faktu, że wszystkie te czynności można ze sobą połączyć. Zawsze można kupić gotową księgę, której koszt nie jest wcale aż tak wysoki. Jednak dla oryginalnych i pragnących czegoś bardziej innowacyjnego znajdują się ciekawsze metody. Ślubna księga pamiątkowa może zostać wykonana na… klockach Jenga. Jeśli para młodych jest miłośnikiem gier planszowych, to taka akcesoria z pewnością okaże się o wiele bardziej charakterna od standardowej. Klocki można ustawić w wyznaczonym miejscu w pięknie ozdobionym koszyczki. Innym ciekawym rozwiązaniem są drewniane puzzle. Jest to również bardzo kreatywny i niespotykany pomysł. Po zebraniu wszystkich podpisów, można takie puzzle ładnie ułożyć i stworzyć cudowną ramkę na ścianę, która już zawsze będzie przypominać nowożeńcom o tym niesamowitym dniu. Taka pomysłowość jest również atrakcją dla gości, którzy z pewnością nie będą spodziewać się takiej formuły księgi dla bliskich. Gwarancja zdziwienia i zainteresowania wszystkich uczestników! 

Warto skorzystać z takiej pamiątki jaką jest właśnie księga gości. Dzięki niej zawsze będzie można sobie przypomnieć kto konkretnie wziął udział w takim ślubie i wszystkie wspomnienia wrócą. Skorzystanie z kreatywnych pomysłów jeszcze bardziej urozmaici taką księgę.