Niedrogi pokrowiec na Huawei p20 lite

 

Jakiś czas temu niestety zniszczyłam swój telefon ponieważ nie chroniłam go odpowiednio. Co prawda i tak miałam w planach zakup nowego lecz stary chciałam sprzedać, aby sobie dołożyć właśnie do nowego modelu. Po zakupie telefonu tym razem jednak od razu zadbałam o chroniące go case w różnych wariantach.

Tanie pokrowce na telefony

etui na telefon huawei p20 liteChyba większość z nas tak ma, że tuż po zakupie nowego telefonu bardzo o niego dba, troszczy się i generalnie obchodzi, jak z jajkiem, lecz z biegiem czasu ta troska zanika, aż w końcu często dochodzi do sytuacji, że nasz telefon kończy z rozbitymi pleckami, albo szybką z przodu ponieważ nie przywiązywaliśmy należytej uwagi do tego, aby adekwatnie ten telefon uchronić przed nieszczęściem. Ja sama własnie w tej sposób postąpiłam sugerując się tym, że po co mi pokrowiec, skoro zdecydowałam się kupić dany model telefonu również dlatego, że bardzo ładnie wygląda. Niestety przez moja ignorancję doprowadziłam do uszkodzenia smartphona, dlatego kupując nowy telefon od razu zaczęłam szukać sklepów z pokrowcami. Szybko znalazłam bardzo ładne etui na telefon Huawei p20 lite, czyli na model, który właśnie zakupiłam. Byłam bardzo pozytywnie zaskoczona nie tylko niską ceną case, ale również różnorodnością wyboru. Zależało mi bowiem na sylikonowym, albo gumowym etui z jakimś ładnym wzorkiem, a tymczasem okazało się, że wybór jest naprawdę niesamowity, niektóre etui nawet wyglądały jak postacie z bajek, a ich cena była zaskakująco niska.

Teraz bardzo dbam o swój telefon i w ogóle nie wyjmuję go z etui chyba, że chce je zmienić na inne. Nowe case, które zakupiłam zamiast odejmować mu wyglądu tak, jak niegdyś sądziłam wręcz dodają uroku mojemu smartphonowi. Oprócz samego chronienia telefonu podczas upadku mają jeszcze inną funkcję. Mianowicie zważywszy na to, że dzisiejsze telefony są bardzo śliskie i cienkie, etui sprawia, że lepiej i pewniej trzyma się je w dłoni.