Najlepsze miasta na wyjazdy integracyjne

 

Firmy znacznie częściej niż kiedykolwiek starają się, by pracownicy byli ze sobą dobrze zintegrowani. Prawda jest taka, że jest to podstawa do dobrej współpracy między działami. Jeśli ludzie kompletnie się ze sobą nie znają, ciężko jest oczekiwać, że będą się dobrze dogadywać.

Gdynia świetnie nadawała się do wyjazdów integracyjnych

wyjazd integracyjny GdyniaZawsze pozostaje jednak pytanie – jakie miast wybrać, by każdemu najbardziej pasowało. Wiadomo, że ludzie są bardzo różni – jedni będą woleć góry, inni preferują wyjazd nad morze. Nie zawsze da się każdemu dogodzić. Jeśli jednak w grę wchodzi wyjazd integracyjny Gdynia zdaje się być najlepszym rozwiązaniem. Niejednokrotnie byłem już na różnego rodzaju wyjazdach integracyjnych, i zawsze najlepiej bawiłem się wtedy, gdy były one organizowane w Gdyni. Miasto to cieszy się szczególnym klimatem – można tam się szczerze wyluzować, i naprawdę dobrze bawić. W innych miastach zabawa również była przednia, ale nigdy nie czułem się nigdzie tak dobrze, jak właśnie w Gdyni. Pracownicy którzy ze mną wyjeżdżali podzielali moje zdanie na ten temat – prawda jest taka, że jest w tym miejscu coś szczególnego. Gdy następnym razem szef pytał nas, jakie miast widzimy na nasze kolejne wyjazdy integracyjne, wszyscy bez wahania wskazywali na jedną, i tę samą lokalizację. Skoro świetnie się tam czujemy, potrafimy wyluzować i jest naprawdę dobra zabawa, to jaki jest sens cokolwiek zmieniać? Szef wychodzi z tego samego założenia – z uśmiechem przyznał, że i on od dawna o tym myślał.

Ludzie byli bardzo zadowoleni gdy usłyszeli o terminach kolejnych wyjazdów. Wszyscy świetnie się zawsze bawili podczas tych wycieczek, a to dobrze wpływało na relacje międzyludzkie w pracy, po powrocie. Nawet osoby, które ogólnie nie lubią morza musiały przyznać, że zabawa była przednia.