Najlepsze auto terenowe dla chłopca

Na dzień dziecka w tym roku planowałam kupić moim dzieciom wyjątkowe prezenty. Aby nie nadwyrężyć domowego budżetu za zakupy zabrałam się ponad miesiąc wcześniej. Chciałam aby dzieci miały niespodziankę więc musiałam wszystko utrzymać w tajemnicy.

Zdalnie sterowany samochód terenowy

auto terenowe rock crawler kingCóreczkom planowałam kupić duży domek dla lalek z akcesoriami. Oczywiście do tego zestawu musiały być również dokupione dwie lalki. Syn był już w trzeciej klasie podstawowej i bardzo mocno interesowały go auta sportowe. Wraz z mężem wspólnie oglądali różnego rodzaju wyścigi na kanałach sportowych. Tutaj musiałam o wiele bardziej się wysilić dlatego że nie wiedziałam jaki model auta zabawkowego będzie najlepszy. Wykorzystując wolną chwilę w dyskretny sposób poprosiłam męża o to aby podpytał syna jakie auta najbardziej mu się podobają. Okazało się że aktualnie najbardziej podobają mu się auta terenowe do jazdy wyczynowej. Wiedziałam już czego szukać. W sklepach internetowych z zabawkami zaczęłam przeglądać auta sterowane z wysokim podwoziem. Tak trafiłam na auto terenowe rock crawler king, zabawka zdalnie sterowana w kolorze zielonym określana jako najlepszy samochód sterowany. Posiada napęd na cztery koła dzięki czemu istnieje możliwość jazdy po kamieniach, trawie czy bruku. Zabawka sprawdzała się zarówno w domu jak i na dworze. Auto zostało wykonane z giętkich i elastycznych materiałów przez co jest odporne na wszelkiego rodzaju uderzenia. Przedni zderzak chroni auto przed uszkodzeniami. Samochód jest na akumulator który szybko się ładuje oraz posiada w zestawie pilota do sterowania. Po przeczytaniu opinii dokonałam zakupu zabawki.

W dniu dziecka obdarowałam dzieci prezentami, syn był bardzo podekscytowany zdalnie sterowanym autem i od razu wraz z tatą wyszedł na ogródek aby sprawdzić jak auto pokonuje różnego rodzaju przeszkody. Był zadowolony i zachwycony takim prezentem.