Najlepsza butelka Canpol

Przez pierwsze miesiące życia, dzieci są karmione przez rodziców, ponieważ nie potrafią jeść samodzielnie. Najpierw otrzymują płyny, a później, kiedy wyrosną im ząbki, rodzice podają im pokarmy o dostosowanej do ich możliwości konsystencji.

Kiedy dać dziecku butelkę babies?

canpol babies butelkaKiedy niemowlak zacznie przyjmować stałe pokarmy poza mlekiem mamy, to najwyższy czas, aby pomyśleć o podawaniu mu płynów. Ponieważ tak małe dziecko nie umie jeszcze pić ze szklanki czy kubka, to potrzebna jest mu specjalna butelka. Przeważnie przydaje się Canpol babies butelka do nauki picia. Jest to pierwszy model, który można dać maluchowi już od szóstego miesiąca życia. Jest ona bardzo lekka i wykonana z bezpiecznych materiałów, wolnych od BPA. Jest to tworzywo sztuczne, które możemy myć ręcznie lub w zmywarce oraz z powodzeniem możemy wyparzać we wrzątku. Butelka babies składa się z pojemnika z praktyczną miarką, kapsla zabezpieczającego płyn przed wylaniem w trakcie spaceru, ustnika wykonanego z silikonu i zatyczki. Wszystkie elementy można rozkręcić i oddzielnie wyczyścić. Dzięki odpowiedniemu materiałowi z jakiego jest wykonana butelka, jest ona odporna na wysokie i niskie temperatury. Maluchy w tym wieku trzymają wszystkie przedmioty oburącz, więc butelka ma dostosowane do nich uchwyty znajdujące się po przeciwległych stronach. Po zdjęciu uchwytów, butelka może służyć jako praktyczny bidon dla starszego dziecka, a więc ma ona wiele zastosowań i może służyć dziecku przez długi czas. Wystarczy wymieniać ustniki.

Każde dziecko powinno od pewnego momentu mieć taką butelkę, ponieważ jest ona wstępem do nauki picia z kubka. Firma Canpol posiada w ofercie sporo modeli butelek dostosowanych do wymagań dzieci i z podziałem na płeć, gdyż mają różne kolory.