Montujemy dla dzieci plac zabaw

Urodziłam bliźniaki trzy lata temu. W tym czasie nasze życie bardzo się zmieniło. Jestem teraz najszczęśliwszą osobą na świecie. Bardzo się cieszę, że tak właśnie ułożyło się moje życie. Mieszkamy z mężem w dużym domu z ogrodem. Przeprowadziliśmy się poza miasto ze względu na nasze dzieci.

Kupiliśmy dzieciom plac zabaw

plac zabaw little tikesWiedzieliśmy, że dzieciom bardzo przyda się ogród. Będą mogły dzięki temu więcej czasu spędzać na powietrzu a ja będę miała na nich oko w trakcie wykonywania różnych praca w domu. Plac zabaw little tikes jest bardzo solidny i wytrzymały. Wiele osób go poleca dlatego zdecydowałam się na jego zakup. Plac zabaw na pewno naszym dzieciakom się spodoba. Niedługo mają urodziny więc tym bardziej należy im się jakiś fajny prezent, który będzie im długo służył. Dzieciaki uwielbiają wspólnie się bawić. Od chrzestnych dostaną różne zabawki edukacyjne a od nas miały dostać coś z czego będą mogły długo korzystać. Plac zabaw zamówiliśmy na profilu producenta, który miał bardzo dobre opinie w internecie. Zależało mi na solidnym placu, który co ważniejsze będzie bardzo bezpieczny dla naszych bliźniaków. Plac zabaw posiada wszystkie potrzebne certyfikaty dzięki temu mam pewność, że jest dostosowany dla dzieci. Nie zawiera małych elementów. Trzeba go jedynie samodzielnie złożyć. Jest na szczęście dołączona bardzo szczegółowa instrukcja i na pewno sobie z mężem poradzimy z montażem. Zamierzamy w sobotę zabrać się do pracy żeby na niedzielę dzieciaki mogły już z niego korzystać.

Dzieciaki w sobotę pojechały do moich rodziców więc jak wrócą będą miały spora niespodziankę. Zupełnie nie spodziewają się co ich czeka po powrocie. Zdaję sobie sprawę, ze nie będzie mi łatwo zagonić ich do domu. Pewnie do wieczora będą korzystać z placu zabaw.