Mój syn miał wizytę w poradni okulistycznej

Pewnego dnia całą rodziną oglądaliśmy serial. Mój synek bardzo często mrużył oczy i przysuwał się do ekranu. Podejrzewałam, że może mieć problemy ze wzrokiem.

Poradnia okulistyczna w Bydgoszczy daje dobre rady

poradnia okulistycznaPodsunęłam mu pod noc gazetę i kazałam przeczytać. Okazało się, że nie może. Zastanawiałam się dlaczego mi wcześniej nie powiedział o tym, że ma taki problem. Niezbędny okazał się okulista dziecięcy. Mój mąż znalazł w internecie kilka prywatnych klinik. Po wpłaceniu odpowiedniej kwoty pieniędzy dowiedzieliśmy się, że mamy wizytę już w następnym tygodniu. Synek bardzo się bał. Na szczęście byliśmy przy nim i dawaliśmy mu poczucie bezpieczeństwa. Po zrobieniu szczegółowych badań okazało się, że ma małą wadę wzorku i będzie musiał nosić przez pewien czas okulary. Podobno można było z czasem zauważyć zmiany zanikającej choroby oczu. Czekał nas salon optyczny w Bydgoszczy. Tam bardzo mili pracownicy pomogli nam dobrać odpowiednie ramki. Kształt twarzy każdej osoby był inny i nie które modele nie pasowały dla wszystkich. My wybraliśmy czarne oprawki. One nadawały poważnego charakteru dla mojej pociechy. Na początku nie mogłam się przyzwyczaić do takiego wyglądu. Nie chcieliśmy się zgodzić na soczewki, ponieważ byliśmy tradycjonalistami. Zależało nam na czymś bezpiecznym i nie wymagającym aż tak stałej uwagi. Przecież wygląd nie był najważniejszy. W poradnia okulistyczna bydgoszcz dowiedziałam się, że musimy ograniczyć kontakt z komputerem oraz oglądanie telewizji.

To nie przyniosłoby żadnych spodziewanych efektów. Nasz lekarz oznajmił nam również, że z czasem te okulary nie będą potrzebne. Czekała nas również specjalna dieta aby wzmocnić organizm synka.

Polecany okulista:

http://salonvision.pl