Mój chłopak jest znanym adwokatem

Łukasza poznałam na imprezie u Zosi. Od samego początku mnie zainteresował, ponieważ wyróżniał się w towarzystwie. Był bardzo oczytany i mądry. Imponowało to większości dziewczyn. On jednak zainteresował się właśnie moją osobą.

Związek ze znanym adwokatem jest pełen wrażeń

znany adwokat z RzeszowaMój chłopak to znany adwokat z Rzeszowa, który jest bardzo ceniony. W sumie to chyba znają go ludzie ze środowiska w całym kraju. Bardzo często zabiera mnie na różne spotkania i bankiety, gdzie mam możliwość poznania bardzo interesujących i znanych osób. Łukasz jako znany adwokat z Rzeszowa bardzo mi imponuje i cenię jego pracę. Czasami nawet staram się mu pomagać jak ma coś do skserowania albo do wysłania. Co prawda są to drobne sprawy, ale dzięki temu może on zaoszczędzić sporo cennego czasu. Niedawno zdecydowaliśmy się, że zamieszkamy razem. Wtedy też Łukasz oznajmił mi, że planuje założyć własną kancelarię i zaoferował mi pracę sekretarki. Miałabym umawiać spotkania, zarządzać korespondencją i dbać o biuro. Taka forma zatrudnienia mi się podobała i bez zastanowienia się zgodziłam. Zatrudni mnie znany adwokat z Rzeszowa i na pewno dzięki temu i ja będę znana. Ja również zaczęłam studiować prawo. Wszystko za namową mojego chłopaka. Powiedział, że jak się już wykształcę to być może w przyszłości zostanę jego wspólniczką. To jeszcze bardziej zmotywowało mnie do działania. Życie z takim człowiekiem jest bardzo interesujące i pełne wrażeń. Często wyjeżdżamy na jakieś spotkania z klientami i aktywnie w nich uczestniczę ucząc się przy tym.

Kiedy już ukończyłam studia to podjęłam pracę u Łukasza. Zanim zostanę wspólniczką to muszę zdobyć doświadczenie. Łukasz dużo mi pomaga i cały czas daje mi wsparcie. To bardzo dobry człowiek, którego niebawem poślubię.