Mazurski lot balonem

Kiedy zbliżały się urodziny mojej partnerki, byłem bezradny. Nie jestem dobry w robieniu prezentów, a moja ukochana jest typem osoby, która „wszystko ma”. Dlatego też zacząłem szukać wśród prezentów nietypowych czegoś, co mogłoby zaskoczyć moją partnerkę. Kiedy zobaczyłem możliwość przelotu balonem nad Mazurami, poczułem, że jest to opcja doskonała i przystąpiłem do jej realizacji.

Zakup przelotu balonem na prezent

przelot balonem mazuryMuszę przyznać, że sprawianie bliskim prezentów odkąd tylko pamiętam, sprawia mi trudność. Nie jestem w tej kwestii zbytnio kreatywny. Jestem też fanem robienia praktycznych prezentów. Niestety, moja ukochana jest typem osoby, która ma wszystko, czego jej potrzeba. Dlatego też tym razem musiałem wykazać się niezwykłą kreatywnością. Zacząłem szukać inspiracji wśród prezentów nietypowych, takich, które mogą zrobić na obdarowanej osobie duże wrażenie. Dlatego też poczułem szybsze bicie serca, kiedy dostrzegłem przelot balonem Mazury to miejsce na mapie Polski, z którym jesteśmy wyjątkowo związani. W związku z tym czułem, że lot balonem nad tą piękną krainą będzie dla mojej dziewczyny niezwykłym doświadczeniem. Bardzo szybko podjąłem decyzję o realizacji tego pomysłu. Skontaktowałem się z odpowiednią osobą organizującą taki lot, ustaliłem datę i godzinę i byłem naprawdę przygotowany do dnia urodzin mojej ukochanej partnerki. Nie mogłem się doczekać jej reakcji!

Teraz kiedy minął już jakiś czas od urodzin mojej dziewczyny, bardzo miło wspominamy przelot balonem nad Mazurami. Moja luba bardzo pozytywnie zareagowała na ten prezent. Sam lot wzbudzał w niej ekscytację, tak jak i zresztą we mnie. Było to niesamowite doświadczenie! Jestem zdania, że każdy powinien tego spróbować, tym bardziej, jeśli patrzy się z góry na piękno mazurskich terenów.